fbpx
NADCHODZĄCE WYDARZENIE

ŚWIĘTO MOCY KOBIET

ORAZ KONGRES KOBIECOŚCI

JUŻ WKRÓTCE…

24.06.2023
14:00-21:00
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie

JEDNYM Z MOICH UKOCHANYCH DARÓW JEST ORGANIZOWANIE DLA KOBIET PORUSZAJĄCYCH IMPREZ.

Witaj w gronie Kobiet Mocy,

DOŁĄCZ DO NAS BY CELEBROWAĆ SIEBIE.

Kilka lat temu byłam częścią niezwykłej, dwuosobowej fundacji dla kobiet VIAFEMINA. Przecierałyśmy szlaki, robiłyśmy rzeczy z wielkim rozmachem i miłością, uczyłyśmy lokalne podmioty jaka jest moc współpracy, a kobietom pokazywałyśmy, że mogą wszystko co mieszka w ich  sercach. Wtedy pokochałam wielką miłością organizację wydarzeń, które dają kopa. Dziś marzę i realizuję te marzenia, by budzić świadomość kobiet, tworząc inspirującą przestrzeń i oddziałując wszystkimi zmysłami.

Czekam na Ciebie.

Sprawdź co planuję w najbliższym czasie,
albo zobacz co już się wydarzyło 🙂

MINIONE WYDARZENIA

Zobacz co zorganizowałam do tej pory. Niewykluczone, że niektóre z tych wydarzeń jeszcze powrócą. Jeśli masz pomysł, szukasz współpracy – zapraszam do kontaktu.

Już planuję kolejne działania dla kobiet. Bądź w cierpliwości i uważności oraz obserwuj moje social media. Zapraszam też do zapisów na czuły newsletter by nic nie przegapić!

Spotkanie ćwiczeniowo – terapeutyczne z psychoterapeutką w nurcie analizy bioenergetycznej Iloną Czyż. Wspaniałe spotkanie z własnym ciałem i emocjami.

Proces poznania siebie, odkrywania swojej kobiecości i własnego potencjału poprzez rozmowy w kręgu, fototerapię, baśnioterapię, medytacje oraz stworzenie kobiecej wspólnoty.

Kobiecy event rozwojowo-rozrywkowy. Jako część główna wystawa moich fotografii “Moc Kobiet”. Jako cudowne towarzystwo: prelekcje, widowisko muzyczne, kobiecy koncert, stoiska.

Cykl czterech spotkań warsztatowych dla seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chrzanowie. Zajęcia zawierały ciekawe narzędzia samopoznania i rozwoju.

Kobieca przestrzeń do bycia w szacunku i miłości razem. Kobieca wspólnota w stawaniu do swojej prawdy, rozwoju osobistym i odkrywaniu kobiecej mocy.

Całodniowy Kongres edukacyjno-rozwojowy. W programie wykłady i warsztaty z zakresu medycyny chińskiej, oczyszczania organizmu, obfitości w życiu, podróży na czuja, porządków rodzinnych, storytellingu, oddechu i mindfulness, psychologii, żywienia, macierzyństwa i świadomej konsumpcji, spektakl Wędrującego Teatru Kobiet, stoiska wystawiennicze oraz strefa kulinarna.

Piękne, kobiece świętowanie w Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie. Impreza zorganizowana  w ramach prowadzenia Fundacji VIAFEMINA.

W programie: wernisaż fotografii “Kobieta w stylu ECO”, pokaz mody upcyklingowej, show taneczne, porady ekspertów z dziedziny zdrowia i urody, warsztaty upcyklingowe, stoiska wystawiennicze, atrakcje dla dzieci, strefa kulinarna, fotobudka.

Piękne, kobiece świętowanie w Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie. Impreza zorganizowana  w ramach prowadzenia Fundacji VIAFEMINA.

W programie: pokaz mody, show kulinarne, pokaz tańca, ciekawe prelekcje, porady stylistki, fryzjerki, wizażystki, strefa smaku, strefa dziecka, swap czyli wymiana ubrań, losowanie nagród oraz wiele innych atrakcji.

Scroll to Top