fbpx
W poszukiwaniu bogini - droga do siebie.

Kilka opowieści...

Cześć,

Wierzę, że nie przez przypadek trafiłaś na moją stronę. Opowiadam te kobiece historie już wiele lat i nie mogę doczekać, aż opowiem Twoją. Jestem ciekawa czym mnie zachwycisz – wewnętrznym spokojem, miękką łagodnością, siłą charakteru, błyskiem w oku, promiennym uśmiechem, niezgłębioną tajemnicą czy jeszcze czymś dziś nienazwanym?

Odkryjmy to razem! Zanurzmy się w tym poszukiwaniu bogini w Tobie.

Zapraszam,

podpis caro fly autograf
Moje bohaterki i piękne historie.

Oto one.

"Niezależnie od tego, czy kobieta zdaje sobie z tego sprawę, czy też nie, urodziła się jako niezwykle potężne naczynie i ma zdolność zmieniania ludzkiego losu, jeśli tylko pozna głębię swoich wewnętrznych talentów."
Płonąca kobieta - Lucy H.Pearce

Magia słowa od MARTY S.

– Jak pięknie ujęła to inna niesamowita kobieta – „Caro to niezwykły fotograf kobiecej duszy”. Także tej nieśmiałej, niepewnej i dopiero odkrywającej swoją siłę… Do tego wspaniała kobieta o ogromnym sercu, z radością i entuzjazmem dzieląca się swoją pasją. Niezrównana towarzyszka w podróży do samej siebie, która sprawia, że z czułością mówisz do siebie… Jestem ❤

"Kobiecość to dzika, instynktowna część twojej osobowości, twoja największa tęsknota, najpotężniejsza energia życiowa. Kobiecość jest tym, dzięki czemu czujesz że żyjesz i co sprawia, że płoniesz."
Płonąca kobieta - Lucy H.Pearce

Magia słowa od ANI W.

“Chciałabym zachęcić wszystkie kobiety do tego, aby skorzystały z okazji, jeśli trafi im się szansa takiej sesji. Zwłaszcza, jeśli zdjęcia robi kobieta, która widzi w nas więcej, niż my same. A Karolina na pewno do nich należy. Atmosfera na sesji cudowna! Karolina wie jak zmotywować, żeby dać z siebie wszystko. Jeszcze raz dziękuję! “

"Sekretem narodzin jest to, że każdy z nas został wówczas obsypany niezliczoną ilością darów. Płynęły one z Nieba i z Ziemi. Rodzenie to umiejętność materializowania owych darów dla siebie i bliskich. Dlatego kobieta jest porównywana do wiecznie rodzącego Drzewa Życia, koroną sięgającego Nieba, a korzeniami wnętrza Ziemi."
Święta żeńskość - Marek Taran

Magia słowa od TERESY W.

“Co mogę powiedzieć o sesji? Było wspaniale – fajny, ciepły, intymny klimat. Dużo pomysłów i dużo luzu. Caro oczywiście przygotowana na maksa. Świetnie się bawiłyśmy. Potem pełen emocji czas oczekiwania i wreszcie odbiór pięknie opakowanych zdjęć! Efekt jest oszałamiający, wspaniale jest zobaczyć siebie taką. Od chwili odbioru zdjęć, przez cały dzień obejrzałam je ze 100 razy 🙂 Każda z nas powinna mieć taką sesję, aby zobaczyć jak jest piękna. Wspaniała pamiątka na całe życie. Dziękuję Caro!”

"Matka Ziemia ciągle przypomina kobietom, jak tkać Tkaninę Życia. Jej pieśń powtarzają drzewa, zwierzęta, minerały i gwiazdy. Aby usłyszeć ten głos, kobieta musi zdjąć hełm i zbroję, odrzucić włócznię i zaprzestać wydawania bojowych okrzyków. Żeby go zrozumieć, powinna opuścić swój umysł i skierować się do serca i łona."
Święta żeńskość - Marek Taran

Magia słowa od ANI K.

“Kiedy marzyłam o sesji fotograficznej w mojej głowie pojawiły się obawy, czy będę potrafiła stanąć swobodnie przed obiektywem, czy w sposób naturalny będę potrafiła się uśmiechnąć i czy fotograf będzie umiał sprawić, żebym poczuła przy Nim/Niej swobodę. Kobiece sesje w wykonaniu Karoliny to zdecydowanie coś więcej niż fotografia. To budowanie relacji z Kobietą opartej na swobodzie, zaufaniu i dzięki temu wszystkie powody sztucznego uśmiechu znikają. Sesja fotograficzna staje się piękną podróżą, w trakcie której odkryjesz swoja kobiecość i uczysz się pięknej relacji samej ze sobą. To wszystko sprawia, że fotografie Karoliny są pełne naturalnego blasku. Polecam z całego swojego serca.”

"Jesteś stworzona na podobieństwo nieba. Jesteś stworzona na podobieństwo roślin. Twój zewnętrzny świat rodzi się z twoich wewnętrznych odczuć. Nieustający cykl przemian Słońca, Księżyca, pór roku. Jesteś stworzona na podobieństwo światła i mroku."
Kobieta w związku z naturą - Anna Ras Menet

Magia słowa od NATALII J.

“Gdy Caro opowiedziała mi o swoim projekcie pomyślałam, że to rewelacyjny pomysł, jednak nie do końca byłam przekonana, czy to dla mnie. Jestem raczej typem buntowniczki, zawsze wolałam tą stronę okazywać i nie wiedziałam, czy w wydaniu tak subtelnym, odnajdę siebie. Jednak już przy pierwszych kadrach poczułam się pięknie, kobieco i otwarłam się całkowicie na tą sesję. Efektami sama byłam zdumiona i nie sądziłam, że mogę czuć się fantastycznie, w tak delikatnym wydaniu.
Bardzo dziękuję za to, że mogłam uwierzyć w siłę swojej kobiecości i odkryć swoje drugie JA, często tak skrzętnie ukrywane przed światem. Może jeszcze kiedyś będę mieć okazję poczuć się znów jak księżniczka…”

"Odkryj piękno, którym jesteś. Świeć swoim jasnym światłem. Kochaj i szanuj siebie. Jesteś tą, którą wierzysz, że jesteś. "
Kobieta w związku z naturą - Anna Ras Menet

Magia słowa od BASI G.

“Dziękuję za wspaniałą atmosferę, podejście, serce i piękne słowa. Dziękuję za przypomnienie, że jestem piękną kobietą.”

Przewiń do góry