fbpx

Witaj!

Z pewnością nie przez przypadek trafiłaś na moją stronę. Opowiadam te kobiece historie już wiele lat dlatego nie mogę doczekać, aż opowiem Twoją. Jestem ciekawa, czym mnie jeszcze bardziej zachwycisz – wewnętrznym spokojem, miękką łagodnością, siłą charakteru, błyskiem w oku, promiennym uśmiechem, niezgłębioną tajemnicą czy czymś niewątpliwe nienazwanym?

Odkryjmy to razem! Zanurzmy się w tym poszukiwaniu bogini w Tobie.

ZAPRASZAM
podpis caro fly autograf

W poszukiwaniu bogini - droga do siebie.

Moje bohaterki i ich piękne historie.

Oto one...


Zobacz co kobiety powiedziały o doświadczeniu sesji zdjęciowej transformacyjnej FEMINTU:


Przeczytaj jak kobiety opisały swoje przeżycia z sesji zdjęciowej transformacyjnej FEMINTU:

Magia słowa od KLAUDII S.

“Kochane kobiety z całego serca polecam Wam sesje fotograficzne z Caro. Uważam, że jest to wspaniała przygoda! W relacji z Caro można poczuć prawdziwe siostrzeństwo. Ja czułam się jak ze starszą siostrą! Caro jest to osoba, która Was wspiera, dodaje otuchy, uśmiechu i to jest wspaniały, piękny czas! Caro poprowadzi Was przez całą sesję trzymając bezpieczną przestrzeń. Z całego serca polecam! Ta sesja to totalne zaufanie, miłość, wdzięczność i radość.”

Magia słowa od KASI C.

“Rozmowa z Caro podczas sesji, to jej otulenie taką kobiecością, zrozumieniem, wsparciem, to aktywne słuchanie, które tak rzadko w tych czasach się zdarza dało mi dużo siły, dużo mocy i dzięki niej tak naprawdę ta sesja się udała. Podczas sesji z Caro możesz być 100% naturalna, możesz być sobą i możesz wydobyć z głębi prawdę o sobie. Fotografie dały mi dużo radości i ogromne wzruszenie. Ta sesja dała mi dużo uwolnienia. Na sesji z Caro zawiązuje się wyjątkowa relacja – taka prawdziwa, szczera i z miłością. Czuć zaangażowanie Caro, które płynie prosto z jej serca, które nie jest udawane, nie jest wyuczone, tylko jest prawdziwe i to jest piękne. Dzięki temu można się otworzyć nawet będąc osobą, która ma dużo blokad w sobie, takich przed aparatem. Mój moment życiowy był najgorszy na sesję, a osiągnęłyśmy niesamowity efekt, dlatego uważam, że każdy moment jest dobry, żeby coś zrobić dla siebie, a taka sesja ma wtedy zupełnie inne przełożenie i rezultat.”

Magia słowa od ANI S.

„Myślę że uruchomiłaś we mnie proces. Dziś dumnie biegałam z córką po basenie, nie przejmując się figurą i jaka wyprostowana chodziłam! Jestem niesamowicie wdzięczna! Dziękuję za ten wspaniały czas. Za poprowadzenie mnie i pomoc w wyjściu z tej strefy komfortu i przełamanie kompleksów. Czuję ogrom wdzięczności. Piękna paczka i te dodatki ❤  A zdjęcia!  Moja córka była ze mną przy otwieraniu. Widziałam, jak patrzyła z dumą i podziwem na mnie. To było piękne…”

referencje

Magia słowa od JUSTYNY S.

“By uwiecznić ważny moment mojego życia pomyślałam o sesji zdjęciowej i trafiłam do Karoliny. Był to piękny proces. To nie były tylko zdjęcia. Karolina jest bardzo ciepłą, współodczuwającą osobą. Pięknie potrafi wejść w energię drugiej osoby. Potrafi poprowadzić i zadać odpowiednie pytania. Potrafi usłyszeć i poczuć odpowiedź, co jest bardzo ważne. To wszystko co zadziało się między nami w naszej relacji – to o czym rozmawiałyśmy i nad czym pracowałyśmy wspaniale znalazło odzwierciedlenie na zdjęciach, które mi zrobiła, które są absolutnie przepiękne! W ogóle nie czułam się zagubiona ani zmęczona, jak to bywało wcześniej podczas sesji zdjęciowych. Podczas sesji z Karoliną uwolniło się dużo dobrych i transformujących uczuć. Polecam z całego serca, bo to nie tylko fotografia to też cały transformujący proces.”

Magia słowa od PATRYCJI W.

„Chciałam dla siebie taką sesję, gdyż pragnęłam uwiecznić jeden z etapów mojej własnej transformacji, kiedy zmiany zaczęły się już manifestować zewnętrznie. Caro pięknie ujęła to kim wtedy byłam i jak czułam. Te zdjęcia nadal mnie wspierają. Podczas sesji czułam się swobodnie i bezpiecznie. Efekt zupełnie mnie zaskoczył! Zdjęcia nad polskim morzem wyszły bardzo egzotycznie. Te zdjęcia dały mi dużo radości i inspiracji. Wiem, że to ja przyciągnęłam Caro, a sesja z nią to było przeznaczenie i dar od Wszechświata.”

kobiece sesje

Magia słowa od MARLENY K.

“Zainspirowało mnie to, że to nie była zwykła sesja tylko proces, który wnosi coś więcej. Okazało się, że to praca z świetnym pomysłem na to jak dojść głębiej – praca z kobiecą delikatnością, szaleństwem i wrażliwością, podczas której zdradzają się piękne rzeczy. Masz szansę na kontemplację i zastanowienie się nad sobą. Świetne jest to, że Karolina towarzyszy, ale to ty jesteś dla siebie w prawdzie stając sama z sobą. Na sesji miałam w sobie bardzo duży spokój i zaufanie. Towarzyszyły mi radość, śmiech i czułość. Wiele było zabawnych momentów, poczucie bycia dzieckiem, ale i kobietą. Całą paletę tych emocji trzymam z wdzięcznością. Poczułam, że moje piękno jest uchwycone w tym jaka jestem! Niesamowite jest to, że każde zdjęcie ma swoją emocję, a ja poczułam, że tych emocji nigdy wcześniej nie doświadczyłam. Jeśli jeszcze się wahasz to zrób to dla siebie.”

Magia słowa od GRAŻYNY M.

“Przed sesją obawiałam się tremy i sztuczności. Na sesji czułam się bardzo zaopiekowana i wszystko bardzo mocno sobie doświadczałam. Bardzo zaskoczyło mnie to, że nie było narzucone żadne tempo. To nie było robienie czegoś technicznie, tylko uważne przeżywanie. Zdjęcia robiły się przy okazji – a są tak pełne emocji! Nie spodziewałam się również samego procesu i tego, że potrafiłam wejść w niego tak głęboko. To wszystko było dla mnie bardzo symboliczne, ugruntowujące mnie, uziemiające i to był bardzo ważny etap, jaki przechodziłam w tym roku. Dotknął bowiem mojej kobiecości i autentyczności. Mogłam przyjrzeć się samej sobie i pooglądać się z takiej perspektywy, jaka jestem teraz i jaka jestem w ogóle. Polecam sesję z Caro, po to by przeżyć wyjątkową przygodę w swoim życiu, inną od wszystkich. To jest przygoda sama z sobą i podróż do wewnątrz.”

Magia słowa od MARTY S.

– Jak pięknie ujęła to inna niesamowita kobieta – „Caro to niezwykły fotograf kobiecej duszy”. Także tej nieśmiałej, niepewnej i dopiero odkrywającej swoją siłę… Do tego wspaniała kobieta o ogromnym sercu, z radością i entuzjazmem dzieląca się swoją pasją. Niezrównana towarzyszka w podróży do samej siebie, która sprawia, że z czułością mówisz do siebie… Jestem ❤

Magia słowa od ANI K. z szkoła jogi PRANA

“Kiedy marzyłam o sesji fotograficznej w mojej głowie pojawiły się obawy, czy będę potrafiła stanąć swobodnie przed obiektywem, czy w sposób naturalny będę potrafiła się uśmiechnąć i czy fotograf będzie umiał sprawić, żebym poczuła przy Nim/Niej swobodę. Kobiece sesje w wykonaniu Karoliny to zdecydowanie coś więcej niż fotografia. To budowanie relacji z Kobietą opartej na swobodzie, zaufaniu i dzięki temu wszystkie powody sztucznego uśmiechu znikają. Sesja fotograficzna staje się piękną podróżą, w trakcie której odkryjesz swoja kobiecość i uczysz się pięknej relacji samej ze sobą. To wszystko sprawia, że fotografie Karoliny są pełne naturalnego blasku. Polecam z całego swojego serca.”

fotografia kobieta

Magia słowa od LILIANNY J.

„Ogromnie dziękuję za możliwość wzięcia udziału w sesji kobiecej, dzięki której mogłam zobaczyć siebie w obiektywie wspaniałej, utalentowanej i ciepłej kobiety jaką jest Karolina.
Na początku naszej podróży Karolina zapytała, czym jest dla mnie kobiecość? Wtedy moja odpowiedź brzmiała: że to przede wszystkim subtelność, klasa i pełna akceptacja siebie samej. Dzisiaj dodałabym jeszcze jedno…i to chyba najważniejsze: kobiecość to dzielenie się tym co dobre, tym co cieszy, tym co rozgrzewa serce i tym co podnosi na duchu.

Karolina podzieliła się swoim czasem, talentem, całą sobą, aby stworzyć piękną sesje. Podzieliła się tym wszystkim zupełnie bezinteresownie, jednocześnie pomagając małemu człowiekowi w walce o jego życie. To dobro i taka kobiecość jest na wagę złota ! Dziękuję Karolina.

Polecam każdej kobiecie spotkanie z taką Bogini.”

 

referencje

Magia słowa od ELI G.

„Prezent, który dostałam od rodziny pod postacią sesji u Caro bardzo mnie ucieszył, zaskoczył i zestresował jednocześnie. Miałam milion myśli. Spotkanie okazało się magiczne i cudowne. Caro pozytywnie mnie nastawiła i wszystko wydarzyło się naturalnie i bez stresu. Caro jest otwarta, czuje klimat, łatwo łapie kontakt i na dodatek ma wielki urok osobisty i naturalność, a jej dom to oaza spokoju. Dzięki zdjęciom poczułam, że jestem jeszcze fajną laską, że mogę się sobie podobać. To cudowna pamiątka dla mnie i mojej rodziny. Caro dziękuję ci bardzo i do zobaczenia! Dziewczyny śpieszcie się, bo już czas i pora na sesję u Caro! Niedługo osiągnie wielki sukces i ktoś ją porwie do wielkiego świata, a praca z nią to wielka przyjemność ❤

referencje

Magia słowa od NATALII G.

„Dziękuję za wspaniałą atmosferę podczas robienia zdjęć i piękne ujęcia. Jestem bardzo zadowolona! Polecam z całego serca  ❤

referencje

Magia słowa od NATALII S.

„Długo zwlekałam z podjęciem decyzji o sesji kobiecej. Od zawsze miałam problem z pozowaniem przed obiektywem. Na wakacjach, imprezach wolałam zdjęcia z zaskoczenia, bycie w tle. Nie czułam się komfortowo na zdjęciach pozowanych, ukrywałam swoje emocje.  Karolina była bardzo cierpliwa, rozumiała mnie, dawała cenne wskazówki. Z minuty na minutę czułam się swobodniej. Bardzo pomogła mi też rozmowa. Na swój sposób terapia. Nastrój, ciepło, eteryczność bijące od Karoliny dodawały mi chęci do działania. Wiedziałam, że mogę jej zaufać. Pomogła mi wejść na kolejny etap poznawania swojej kobiecości, którą do tej pory skrzętnie ukrywałam. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Był najlepszym prezentem. Już wiem, że będę chciała zrealizować kolejną sesję, już wkrótce.”

referencje

Magia słowa od ANI W.

“Chciałabym zachęcić wszystkie kobiety do tego, aby skorzystały z okazji, jeśli trafi im się szansa takiej sesji. Zwłaszcza, jeśli zdjęcia robi kobieta, która widzi w nas więcej, niż my same. A Karolina na pewno do nich należy. Atmosfera na sesji cudowna! Karolina wie jak zmotywować, żeby dać z siebie wszystko. Jeszcze raz dziękuję! “

kobieta na zdjęciach

Magia słowa od TERESY W.

“Co mogę powiedzieć o sesji? Było wspaniale – fajny, ciepły, intymny klimat. Dużo pomysłów i dużo luzu. Caro oczywiście przygotowana na maksa. Świetnie się bawiłyśmy. Potem pełen emocji czas oczekiwania i wreszcie odbiór pięknie opakowanych zdjęć! Efekt jest oszałamiający, wspaniale jest zobaczyć siebie taką. Od chwili odbioru zdjęć, przez cały dzień obejrzałam je ze 100 razy 🙂 Każda z nas powinna mieć taką sesję, aby zobaczyć jak jest piękna. Wspaniała pamiątka na całe życie. Dziękuję Caro!”

sesja zdjęciowa

Magia słowa od NATALII J.

“Gdy Caro opowiedziała mi o swoim projekcie pomyślałam, że to rewelacyjny pomysł, jednak nie do końca byłam przekonana, czy to dla mnie. Jestem raczej typem buntowniczki, zawsze wolałam tą stronę okazywać i nie wiedziałam, czy w wydaniu tak subtelnym, odnajdę siebie. Jednak już przy pierwszych kadrach poczułam się pięknie, kobieco i otwarłam się całkowicie na tą sesję. Efektami sama byłam zdumiona i nie sądziłam, że mogę czuć się fantastycznie, w tak delikatnym wydaniu.
Bardzo dziękuję za to, że mogłam uwierzyć w siłę swojej kobiecości i odkryć swoje drugie JA, często tak skrzętnie ukrywane przed światem. Może jeszcze kiedyś będę mieć okazję poczuć się znów jak księżniczka…”

sesja dla kobiet

Magia słowa od BASI G.

“Dziękuję za wspaniałą atmosferę, podejście, serce i piękne słowa. Dziękuję za przypomnienie, że jestem piękną kobietą.”

kobiece portrety

 

“Piękno jest wewnętrznym blaskiem. Dobrocią i łagodnością. Radością i życzliwością. Tym, co z nas emanuje.”

A.Maciąg

zdjęcia kobiece
Scroll to Top