fbpx

Święto Mocy Kobiet 2023

oraz Kongres Kobiecości

Święto Mocy Kobiet 2023

Konferencja online

Klaudia Szymura

żyje życiem pełnym marzeń i pięknych wizji, które nieustannie realizuje.

Dzięki swojej wewnętrznej mocy, odwadze do realizacji marzeń i podążaniem za głosem intuicji mieszkała już w wielu miejscach na Ziemi, m. in. na Ibizie, w Austrii, słonecznej Andaluzji czy Nowej Zelandii. Marzenie uchwycenia w obiektywie chwili, jako fotografki i videografki – dziś jest jej codziennością i rozwijającym się biznesem.

Mieszkając w magicznej Nowej Zelandii przyszła do niej wizja wymarzonej pracy, dzięki której będzie mogła pomagać innym w realizacji ich marzeń i tak dziś jest nauczycielką intuicji.

W swojej pracy wykorzystuje potencjał najwyższej mądrości, pracę z podświadomością i intuicją do odkrywania siebie, a także stwarzając łagodną przestrzeń sięga do największych marzeń i pomaga je manifestować. Stosuje techniki pracy z intuicyjnym pisaniem, intencjami, afirmacjami, prowadzi medytacje, pomaga w odróżnieniu głosu ego od głosu intuicji. Pomaga kobietom pracować z ich przekonaniami, które często blokują przed działaniem.

"Moc intuicji w spełnianiu marzeń."

Podczas prelekcji dowiesz się:

Polecana literatura z tej dziedziny:

Agnieszka Bieda

absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego o specjalności dietetyka kliniczna, dietoterapeutka medycyny chińskiej, certyfikowana nauczycielka jogi, tancerka, dyplomowana masażystka Japońskiego Masażu Twarzy KOBIDO. Ukończyła również filologię włoską ze specjalizacją językoznawstwa kognitywnego na Uniwersytecie Śląskim oraz zdała międzynarodowy certyfikat CILS Tre C1 na Università per Stranieri di Siena. Z zamiłowania jest lektorką języka włoskiego.

W 2015 roku obroniła dyplom z fotografii klasycznej, wybierając niszę portrecisty i fotografa tańca.

Jest założycielką Holistycznej Ciałoterapii. Twórczynią wykładów i warsztatów poświęconych tematyce pracy z emocjami, psychosomatyce, odnajdywaniu swojego wewnętrznego głosu, dochodzeniu do swojej wewnętrznej prawdy i uwalnianiu nagromadzonych przez lata blokad.

"Moc przyjemności w życiu kobiety."

Podczas prelekcji dowiesz się:

Polecana literatura z tej dziedziny:

Polecana literatura z tej dziedziny:

Anna Jopek

energoterapeutka, holistyczna trenerka rozwoju osobistego i duchowego, konsultantka psychobiologii, pasjonatka odkrywania i rozwijania wewnętrznej siły i mocy.
 
Wierzy, że każdy ma w sobie siłę i potencjał do kreowania własnego życia zgodnie z marzeniami i pragnieniami. Wspiera innych w odkrywaniu i rozwijaniu pełnego potencjału, aby mogli cieszyć się radosnym i spełnionym życiem, a także dzielić się pozytywną energią z innymi.
 
Ania od ponad czterech lat prowadzi w Bielsku-Białej Strefa Dobrej Energii, gdzie w holistyczny sposób pomaga i wspiera w rozwoju osoby, które szukają swojej drogi, chcą podążać ścieżką własnego powołania i pragną żyć pełnią życia. W pracy wykorzystuje holistyczne podejście, które uwzględnia zarówno aspekty umysłu, ciała, jak i ducha, korzystając z różnych technik, takich jak mindfulness, wizualizacja, techniki oddechowe, energoterapia oraz dźwiękoterapia.
 
W 2022 roku założyła Akademię Pracy z Energią, aby dzielić się wiedzą i praktycznym doświadczeniem z osobami, które również fascynuje odkrywanie nowych możliwości poprawy jakości swojego zdrowia i życia.

"Moc obfitości, czyli co wpływa na nasze finanse i nie tylko."

Podczas prelekcji dowiesz się:

Polecana literatura z tej dziedziny:

Monika Tryboń

terapeutka systemowa, pedagog, trenerka komunikacji bez przemocy oraz doświadczona mama dwójki dzieci.

Od 15 lat zajmuje się pracą rozwojową i terapeutyczną z wszystkimi grupami wiekowymi. Przez 10 lat pracowała jako nauczycielka jogi i medytacji. Obecnie pracuje systemowo terapeutycznie oraz jako tutorka wspierająca w rozwoju osobistym i procesie zmian życiowych.

Na co dzień w gabinecie pracuje z osobami w kryzysie lub osobami chcącymi rozwiązać problem z danej dziedziny życia. Jej doświadczenie sięga roku 2008 kiedy zaczynała pracę jako animatorka kultury pracując z rodzinami z niemowlętami oraz młodzieżą w kryzysie.

Z wykształcenia dyplomowany pedagog. Przez lata szkoliła się w różnych metodach wspierających rozwój rodziny, dzieci i nastolatków, kobiet, osób starszych oraz osób z niepełnosprawnościami.
Jej wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej oraz setki warsztatów grupowych przeprowadzonych w całej Polsce pozwoliły na dojście do momentu, w którym podjęła decyzję, że metoda Berta Hellingera jest najgłębszą, poruszającą sedno wszystkich problemów metodą uzdrawiającą cały system rodzinny. Znając ustawienia od 15 lat postanowiła podjąć pracę tą metodą i pomagać ludziom przywracać zaburzone “pierwotne porządki miłości” w systemie rodzinnym.

"Moc rodu i porządki miłości."

Podczas prelekcji dowiesz się:

Polecana literatura z tej dziedziny:

Monika Szatan

jej pasją jest pomoc kobietom w odzyskaniu połączenia ze sobą, swoim ciałem, emocjami, z energią Ziemi, w odblokowywaniu własnej mocy. Wzrusza ją kobiece wzrastanie we własnej sprawczości i mocy.
 
Stworzyła cykl warsztatów Twórcza Integracja, gdzie poprzez taniec intuicyjny, terapie ekspresyjne, terapię przez sztukę, neurografikę, relaksacje, kręgi kobiet, energoterapię, można zanurzyć się w siebie, w bezpiecznej kobiecej przestrzeni.
 
Misza jest arteterapeutką, terapeutką terapii ekspresyjnych i relaksacji, artystką, energoterapeutką, graficzką. Zwołuje Kręgi Kobiet w Chrzanowie oraz co czwartek zaprasza na spoTANiczny cykliczny rozRUCH i na weekendowe warsztaty Twórczej Integracji by w pełni, holistycznie skorzystać ze wszystkich możliwości twórczych, wysycić się różnorodnością i swoim towarzystwem.

"Moc poczucia kobiecego ciała. Jak odnaleźć swój własny rytm."

Podczas prelekcji dowiesz się:

Polecana literatura z tej dziedziny:

Marlena Kierczak

czuła towarzyszka w drodze po głos, pedagog wokalny i terapeutka głosu. Jest specjalistką od kobiecego ciała i oddechu.

"Moc głosu w drodze do przyjemności życia."

Podczas prelekcji dowiesz się:

Polecana literatura z tej dziedziny:

Katarzyna Ciołczyk

założycielka szkoły i nauczycielka jogi kundalini, medyk, wykładowczyni, naturoterapeutka.

"Moc aury, czyli o czym mówi nasze pole energetyczne."

Podczas prelekcji dowiesz się:

Polecana literatura z tej dziedziny:

Marzena Kotas

Masażystka, nauczycielka masażu, intymności i świadomego czucia ciała . Pasją jej życia i pracą, którą wykonuje są terapie ciała poprzez dotyk, dźwięk, oddech i słowa, które usprawniają i poszerzają zmysły. Uczy komunikacji seksualnej by każdy człowiek mógł odczuwać przyjemność życia i bycia bez lęku i winy.

"Moc dotyku w budowaniu bliskości i uważności w życiu. "

Podczas prelekcji dowiesz się:

Polecana literatura z tej dziedziny:

Wydarzenie było częścią projektu na inicjatywę lokalną - Biblioteka po sąsiedzku.

We współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Chrzanowie.

Scroll to Top