fbpx
bogini z kwiatami

Witaj Bogini!

Tak, mówię właśnie do Ciebie.

Jesteś, jak każda z nas, stworzona z wszystkich energii Wszechświata, a Twórcza Moc oddała Ci, najbliższą sobie i największą z wszystkich, energię Miłości. Podarowała nam, wszystko co najcenniejsze i wszystko co miała, w imię uznania i miłości do nas. Zrobiła to po to, aby spełnić swoje marzenie o wspólnym tworzeniu i radości nieskończonego istnienia.

Powstałaś z energii miłości.

 

Wszyscy jesteśmy wyjątkowi i dlatego wszyscy jesteśmy cudownie zwyczajni, ale właśnie za tym stoi moc. Wystarczy, że zrozumiemy jak wiele dostaliśmy i jak nieograniczeni jesteśmy jako ludzie. Nieograniczeni niczym, poza nami samymi.

Posłuchaj opowieści zamiast czytać

Nagrałam ją specjalnie dla ciebie

MOŻESZ POSŁUCHAĆ RÓWNIEŻ NA YOUTUBE

O boskiej energii w nas.

Wystarczy, że zrozumiemy jak wiele dostaliśmy i jak nieograniczeni jesteśmy jako ludzie. Nieograniczeni niczym, poza nami samymi.

Możesz iść dalej drogą, którą idziesz, bo jako bogini możesz wszystko. Masz prawo spać i przespać całe życie. Masz prawo w nieskończoność przerabiać te same lekcje. Możesz mieszkać w strefie, do której Cię wrzucono. Nie musisz nic i możesz wszystko. Możesz łatwo albo możesz z zaangażowaniem. Możesz zaryzykować albo zostać w bezpiecznej przestrzeni. Możesz się zastanawiać o czym ja piszę, albo możesz zamknąć tę stronę.

Twoje cienie skrywają prawdziwą siłę.

Ja postanowiłam odnaleźć siebie. Siebie prawdziwą. Ta droga jest bolesna, zachwycająca, inspirująca, przerażająca, ekscytująca, wymagająca ciągłej pracy i nie mająca końca. Ale stoi za nią sedno wszystkiego – dostęp do mojej mocy. Poznanie mojej duszy i jej pragnień. I to nie znaczy, że dzięki temu jestem lub będę lepsza. Okazało się nie raz, że jeśli chcę iść tędy, muszę zobaczyć wszystkie swoje cienie. Zmierzyć się z nimi. Oswoić je i zaakceptować. Nie można udawać, że jest idealnie, że dobrze jest jak jest, że wiem wszystko, że wiem cokolwiek. To bardzo trudne.

Wszystko czego szukasz jest w tobie.

Może wiesz o czym piszę, ale może jest to dla Ciebie zupełny bełkot. Niezależnie od tego chciałam tylko powiedzieć Ci – witaj bogini!

Jeśli chcesz otwórz swoje serce, stań mocno na nogach, poczuj swoją kobiecą siłę płynącą z wrażliwości, intuicji, noszonej w sobie miłości. Zatrzymaj się na chwilę. Już nigdzie nie biegnij. Postaw na siebie. Poszukaj esencji życia. Zachwycaj się najprostszymi i najmniejszymi rzeczami. Wybaczaj. Nie oczekuj. Akceptuj. Płyń. Szukaj. Patrz duszą. Słuchaj sercem. Reaguj ciałem. Bądź.

Scroll to Top