fbpx

program „Moc kobiet”

Cykl warsztatów rozwojowych dla kobiet

5 wyjątkowych spotkań stacjonarnych w Chrzanowie

Jest mi niezmiernie miło, że mogę Cię zaprosić na wspaniałe warsztaty – tworzące proces poznania siebie, odkrywania swojej kobiecości i własnego potencjału oraz wzmacniania pewności siebie.

Razem stworzymy piękną kobiecą wspólnotę zbudowaną z wspierających relacji.

Spotkania wypełnimy poznawaniem siebie samych, dzięki narzędziom rozwojowym – między innymi fototerapii, relaksacji, arteterapii, baśnioterapii, rozmowom w kręgu i innym.

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie

Godzina: 10:00-13.00

Daty: 8.10.2022 / 15.10.2022 / 22.10.2022 /29.10.2022 / 5.11.2022

Celem procesu jest rozwijanie samoakceptacji, samopoznania, odkrywania własnych potrzeb emocjonalnych, poznanie swoich wartości, przekonań, dążeń, obaw, blokad, ograniczeń, możliwości, ćwiczenie życia w uważności oraz uzdrowienie relacji z samą sobą. Kierunek spotkań nadawać będzie praca z archetypami kobiecości, które niosą za sobą określone jakości i cechy. Do każdego z nich dopasowane są odpowiednie narzędzia.

Cztery pierwsze spotkania zbudują spójny proces, a ostatnie będzie podsumowaniem i stworzeniem poczucia „ja kompletna”. Odbiorcą warsztatów są kobiety, które potrzebują wsparcia na różnych etapach ich życia. Często pełne obaw w obliczu zmiany.

Kobiety będą uczyły się nazywania własnych potrzeb i marzeń, będą tworzyły mapę celów, będą poznawały swoje potencjały i ograniczenia. Dowiedzą się jak radzić sobie ze stresem w życiu codziennym, oraz jak korzystać z darów kobiecości. Będą zagłębiały się w sobie, aby poczuć własną moc i zaakceptować siebie takimi jakimi są. Będą tworzyły bezpieczną, kobiecą przestrzeń, aby w swoim życiu mogły budować kobiece, wspierające wspólnoty.

Jedyne co musisz zrobić to zrobić pierwszy krok TYLKO DLA SIEBIE i zarezerwować swoje miejsce

Program powstał przy współpracy z:

Biuro Inicjatyw Społecznych w Krakowie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie

Program finansowany przez Gminę Chrzanów

Nazywam się Karolina Mucha, a w mediach mnie znajdziesz
jako Caro Fly. Jestem fotografką kobiet, fototerapeutką oraz prowadzącą warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Jestem zafascynowana życiem, doświadczaniem i uczeniem się nowych rzeczy. Każda z nas przyszła na ten świat z planem duszy i z pięknymi darami do odkrycia. Czy ty znasz już swoje?

Namiastkę moich działań w przestrzeni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie możesz zobaczyć na poniższym wideo.

Zapisz się już teraz! Mamy tylko 10 miejsc!

Śmiało! Wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY, a ja w przeciągu 24 godzin skontaktuję się z Tobą i powiem Ci co dalej 🙂

Mój numer telefonu +48 888-453-629.

[RRRR-MM-DD]

Do zobaczenia Bogini! 💛

Wykorzystanie wizerunku

Jako zamawiający wstępnie wyrażasz zgodę na późniejsze wykorzystanie zdjęć w materiałach reklamujących moje usługi. Jeżeli jednak nie chcesz, abym mogła je publikować, bardzo proszę o przesłanie do mnie tej informacji drogą mailową. Jeśli zechcesz, możesz wyrazić zgodę na publikację tylko wybranych przez siebie zdjęć.

Scroll to Top