fbpx

OGNISTA KOBIETA

Odkrycie swojego wewnętrznego płomienia mocy poprzez UKOCHANIE OGNIA w sobie.

ognista kobieta

Oto nadszedł czas tego procesu. Mój wewnętrzny żar przeobraża się w ogień. Czy Twój też? Gdy próbujesz go ignorować on zaczyna parzyć. Cokolwiek zaczynasz robić by go zdusić, zgasić czy przykryć – ona rozpala się jeszcze mocniej. Jedynie co możesz zrobić to odwrócić się w stronę żaru i dmuchnąć z całej siły. Pozwolić by Twoja wewnętrzna moc rozpaliła ten płomień. Pozwolić sobie zapalić się w nim, a czasem nawet spłonąć…

Pełna ciekawości ruszam w tą podróż. Zapraszam Cię do niej. W kobiecym, siostrzanym stadzie przebiegniemy po rozżarzonych węglach. Ramię w ramię. 

Ogień to przemiana, transformacja i pasja. Posiada moc spalania tego co nam nie służy i ogranicza oraz rozpalania nowej, twórczej i karmiącej energii. Ogień to również blask i charyzma. Jego brak powoduje brak wiary, zaufania, siły napędowej i determinacji. Ogień jest tajemniczą i  mistyczną siłą. Dzięki żywiołowi ognia postrzegamy świat poprzez intuicję i ufamy swojemu instynktowi. Reprezentuje również radość, przyjemność doznawania i realizacji swoich celów, harmonię odczuwania, kreatywność,  satysfakcję i koncentrację. Ogień opiekuje się SERCEM.

płonąca kobieta

“Kobiecość to dzika, instynktowna część twojej osobowości, twoja największa tęsknota, najpotężniejsza energia życiowa. To jest to, co wydaje ci się najprawdziwsze jako kobiecie; nieokrzesane i surowe. Kobiecość jest tym, dzięki czemu czujesz, że żyjesz i co sprawia, że płoniesz. Kobiecość jest twoją namiętnością; wyrażeniem miłości, seksualności, kreatywności, piękna, oddania, wyrazem tego, jak wchodzisz w relacje… poprzez swoje ciało i umysł. Kobiecość jest sposobem instynktownego działania w świecie, głównie w oparciu o odczucia płynące z ciała, nie z umysłu.” [Lucy H. Pearce “Płonąca Kobieta”]

OGNISTA dROGA

TYDZIEŃ 1

21.06.2021 – 28.06.2021

W co się zanurzymy w tym tygodniu.

1. Powitanie ognia
Odsłuchaj wiadomość 1:
[player id=1934]
Pobierz nagranie do medytacji 1:
[player id=1927]

Caro Fly

Kobieca fotografka / założycielka nurtu FEMINTU

Pasjonuję się rozwojem osobistym oraz umiejętnością odnajdowania i pielęgnowania bogini w każdej kobiecie. Moje sesje są pięknym doświadczeniem, a ich działanie transformacyjne jest docenianie przez ich bohaterki. Ciągle szukam nowych narzędzi pozwalających dodawać do sesji aspekt terapeutyczny. Redagowałam portal dla kobiet wzbogacając go o magazyn online, który zawierał tematyczne edytoriale zdjęciowe pokazujące “zwykłe” kobiety w niezwykłych rolach. Prowadziłam fundację dla kobiet, której misją było budowanie lokalnych społeczności, zachęcanie do współpracy między przedsiębiorcami, rozwój kobiet na wielu płaszczyznach, otwieranie ludzi na wychodzenie do nowego i kreowanie życia pełnego możliwości. Od lat wspieram kobiece marzenia doradzając, edukując, wzbogacając ich biznesy o koncepcje i narzędzia.

podpis
Scroll to Top