fbpx

Terapeutyczna moc doświadczania kobiecości przez zdjęcia

Poczuj się piękna, silna i kobieca.

w poszukiwaniu bogini

WEWNĘTRZNA TRANSFORMACJA

Sesja kobieca W POSZUKIWANIU BOGINI to wyjątkowe doświadczenie posiadające terapeutyczną moc wspierającą pozytywne zmiany w życiu.

w poszukiwaniu bogini

POZNANIE SIEBIE

Jestem dla Ciebie z moim doświadczeniem, wrażliwością, sercem i kobiecą energią, by pokazać Ci, coś o czym nie wiesz lub dawno o tym zapomniałaś.

w poszukiwaniu bogini

ODZYSKANIE WIARY W SIEBIE

To doświadczenie jest idealnym sposobem, aby poczuć się kobieco i pięknie, uwierzyć w siebie, zacząć się akceptować i dostrzegać swoją własną atrakcyjność.

pani fotograf

Witaj bogini,

Pasjonuję się rozwojem osobistym oraz umiejętnością odnajdowania i pielęgnowania bogini w każdej kobiecie. Moje sesje są pięknym doświadczeniem, a ich działanie jest docenianie przez ich bohaterki. Ciągle szukam nowych narzędzi pozwalających rozwijać możliwości fototerapii.

Wspieram kobiety w drodze po ich marzenia. Wydobywam z nich esencję kobiecości, co przywraca im żeńską energię, moc do działania i bycia szczęśliwą. Przypominam im jak są piękne, wrażliwe i niesamowite. Dzięki temu zapominają o swoich niedoskonałościach i cieszą się odkrywaniem siebie prawdziwej.

Jedyne co musisz zrobić to odważyć się marzyć, zrobić pierwszy krok TYLKO DLA SIEBIE i zarezerwować swoją sesję.

Zapraszam,

podpis caro fly autograf
W poszukiwaniu bogini - droga do siebie.

Od kiedy fotografuję,
moim najukochańszym tematem
są KOBIETY.

Jest magia, której nie umiem się oprzeć, gdy patrzę kobiecie głęboko w oczy przez duszę aparatu fotograficznego. Dla mnie to najprostsza droga do jej serca.

Podczas tego wyjątkowego spotkania czekam na Ciebie, aby dzielić się z Tobą moim spostrzeganiem świata.

Dla mnie każda kobieta jest fotogeniczna i każda może mieć zdjęcie, jak z okładki magazynu. Każda zasługuje na taki czas tylko dla siebie!

Twoje piękno jest warte utrwalenia już dziś. Nie musisz czekać, by nadszedł idealny dzień na sesję zdjęciową. Marzysz o odzyskaniu wiary w siebie? Dobrze trafiłaś.

01.

ZASŁUGUJESZ NA NAJLEPSZE

Każda kobieta marzy o profesjonalnych zdjęciach. Jestem przekonana o tym, że nie ma osób niefotogenicznych ani mało atrakcyjnych. Jestem tutaj by Ci to udowodnić.

02.

CZAS NA CIEBIE

To czas, który możesz podarować tylko sobie! To Twoja nagroda za bycie żoną, matką, kobietą biznesu czy po prostu kobietą, która tak dużo daje z siebie swoim bliskim. Ten moment jest właśnie teraz.

03.

JESTEŚ PIĘKNA

Uwierz, że nie musisz być modelką, żeby wyglądać zjawiskowo na zdjęciach. Jestem tu po to, by poprowadzić Cię przez cały proces, wspierać, doradzać, ale przede wszystkim pokazać Ci, jak jesteś piękna.

kobieta na zdjęciach
sesje kobiece
zdjęcia kobiece
portrety kobiece
portrety kobiet

Magia słowa od kobiet

“Dziękuję Caro za przepiękną sesję! Dzięki Tobie czas, który spędziłyśmy razem, nie wiem kiedy minął. Wydobyłaś ze mnie to co najpiękniejsze – esencję kobiecości. Twoja intuicja, rady, cierpliwość i radość ze wspólnej pracy sprawiły, że po raz pierwszy poczułam się swobodnie, odpuściłam trzymanie się kurczowo wizji sesji, którą miałam w głowie i efekt końcowy mnie powalił. Ta sesja miała też dla mnie działanie terapeutyczne – pozwoliła odkryć nieznane mi dotąd oblicze mojej kobiecości, inne oblicze mnie samej. Otworzyłam się na siebie i wreszcie przestałam dostrzegać tylko niedoskonałości! Czuje się wreszcie piękna, silna, ale i wrażliwa! Jeszcze raz dziękuję za czas spędzony z Tobą i za to co otrzymałam! Jesteś niesamowitą kobietą, która z pasją robią to co kocha i tą pasją emanuje na innych!”

polecany fotograf kobiecy
Agnieszka G.

– Jak pięknie ujęła to inna niesamowita kobieta – „Caro to niezwykły fotograf kobiecej duszy”. Także tej nieśmiałej, niepewnej i dopiero odkrywającej swoją siłę… Do tego wspaniała kobieta o ogromnym sercu, z radością i entuzjazmem dzieląca się swoją pasją. Niezrównana towarzyszka w podróży do samej siebie, która sprawia, że z czułością mówisz do siebie… Jestem ❤

polecany fotograf kobiecy
Marta S.

“Gdy Caro opowiedziała mi o swoim projekcie pomyślałam, że to rewelacyjny pomysł, jednak nie do końca byłam przekonana, czy to dla mnie. Jestem raczej typem buntowniczki, zawsze wolałam tą stronę okazywać i nie wiedziałam, czy w wydaniu tak subtelnym, odnajdę siebie. Jednak już przy pierwszych kadrach poczułam się pięknie, kobieco i otwarłam się całkowicie na tą sesję. Efektami sama byłam zdumiona i nie sądziłam, że mogę czuć się fantastycznie, w tak delikatnym wydaniu.
Bardzo dziękuję za to, że mogłam uwierzyć w siłę swojej kobiecości i odkryć swoje drugie JA, często tak skrzętnie ukrywane przed światem. Może jeszcze kiedyś będę mieć okazję poczuć się znów jak księżniczka…”

polecany fotograf kobiecy
Natalia J.
"Chciałabym zachęcić wszystkie kobiety do tego, aby skorzystały z okazji, jeśli trafi im się szansa takiej sesji. Zwłaszcza jeśli zdjęcia robi kobieta, która widzi w nas więcej niż my same. A Karolina na pewno do nich należy. Atmosfera na sesji cudowna! Karolina wie jak zmotywować, żeby dać z siebie wszystko. Jeszcze raz dziękuję! "
polecany fotograf kobiecy
Ania W.

“Co mogę powiedzieć o sesji? Było wspaniale – fajny, ciepły, intymny klimat. Dużo pomysłów i dużo luzu. Caro oczywiście przygotowana na maksa. Świetnie się bawiłyśmy. Potem pełen emocji czas oczekiwania i wreszcie odbiór pięknie opakowanych zdjęć! Efekt jest oszałamiający, wspaniale jest zobaczyć siebie taką. Od chwili odbioru zdjęć, przez cały dzień obejrzałam je ze 100 razy 🙂 Każda z nas powinna mieć taką sesję, aby zobaczyć jak jest piękna. Wspaniała pamiątka na całe życie. Dziękuję Caro!”

polecany fotograf kobiecy
Teresa W.

“Dziękuję za wspaniałą atmosferę, podejście, serce i piękne słowa. Dziękuję za przypomnienie, że jestem piękną kobietą.”

polecany fotograf kobiecy
Basia G.
brzoza
dzikość
piękna nastolatka
boho girl
leśna

    Scroll to Top