fbpx

Terapeutyczna moc doświadczania kobiecości przez zdjęcia​

poczuj się piękna, silna i kobieca

O kobietach, które błyszczą swoim wewnętrznym blaskiem.

Wspieram kobiety w drodze po ich marzenia. Wydobywam z nich esencję kobiecości, co przywraca im żeńską energię, moc do działania i bycia szczęśliwą.

Przypominam im jak są piękne, wrażliwe i niesamowite. Dzięki temu zapominają o swoich niedoskonałościach i cieszą się odkrywaniem siebie prawdziwej.

prezent dla kobiety

transformacyjne sesje zdjęciowe

Od Kiedy Fotografuję, Moim Najukochańszym Tematem Są Kobiety.

Cieszę się, że tu jesteś!

Każda kobieta marzy o profesjonalnych zdjęciach. Niezależnie od wieku, gabarytów i momentu życia. Ta sesja jest idealnym sposobem, aby poczuć się kobieco i pięknie oraz dostrzec swoją własną atrakcyjność.

Też o tym marzysz?

Ta sesja jest również najpiękniejszym prezentem dla ukochanej kobiety i możliwością zachowania na zawsze jej uroku, charakteru i magii istnienia.

Jest magia, której nie umiem się oprzeć, gdy patrzę kobiecie głęboko w oczy przez duszę aparatu fotograficznego. Dla mnie to najprostsza droga do jej serca. Od lat tworzę sesje dla szczególnych kobiet i daję im nie tylko pamiątkę na całe życie, ale również cudowne doświadczenie.

Przykładam ogromną wagę do tego, by fotografowana kobieta na sesji czuła się bezpieczna i zaopiekowana. Dla mnie każda kobieta jest fotogeniczna i każda może mieć zdjęcie jak z okładki magazynu. Każda zasługuje na taki czas tylko dla siebie.

Jedyne co musisz zrobić to odważyć się marzyć, zrobić pierwszy krok TYLKO DLA SIEBIE i zarezerwować swoją sesję.

To DOŚWIADCZENIE jest dla Ciebie

gdy borykasz się z:​

lub:

CZYM JEST FOTOGRAFIA TERAPEUTYCZNA?

Fotografia to potężne narzędzie, które pozwala fotografowanej osobie zbliżyć się do siebie. Oto moment, gdy zatrzymujesz się w codziennym biegu i dajesz uwagę najważniejszej osobie w Twoim życiu – samej sobie. Stworzyłam dla Ciebie przestrzeń – bezpieczną  i uzdrawiającą relację z samą sobą.

Ta sesja, wraz z procesem rozwojowym, który rozpoczyna się przynajmniej  na tydzień przed sesją, pomaga przeżyć coś zmieniającego lub doświadczyć odmiany. Stworzyłam SESJĘ TERAPEUTYCZNĄ, która wykorzystując narzędzia coachingowe i arteterapeutyczne pozwala z uwagą przyjrzeć się sobie i swojemu życiu. Ten indywidualny proces pomoże Ci odkryć własny potencjał. Jego uwieńczeniem będą zdjęcia pełne mocy i piękna.

Jak wygląda doznanie W POSZUKIWANIU BOGINI?

piękna kobiet

Krok 1

Ta podróż rozpoczyna się od najlepszego poznania Ciebie i Twoich potrzeb. Ta wiedza pomoże nam stworzyć proces indywidualny, tylko dla Ciebie. Przeprowadzę Cię przez ćwiczenia, refleksje i obserwacje, dzięki którym poznasz i zaakceptujesz siebie. Dostaniesz ode mnie rytuały codzienności, które pozwolą ci otworzyć się na doświadczanie życia w pełni. Do wszystkich materiałów z procesu będziesz miała dostęp na swojej własnej stronie internetowej.

Krok 2

Sam dzień sesji to celebracja Twojej kobiecości. Pyszna kawa, herbata, rozmowy, inspirująca muzyka, światło świec, ale przede wszystkim uważność na to kim jesteś i z jaką historią przychodzisz do mnie. Rozmową, gestami, empatią i delikatnością pomogę Ci rozluźnić Twoje ciało i wyjść z głowy, tak często pełnej ograniczających ocen i analiz. Cały czas jestem dla Ciebie wsparciem, ale to Ty tworzysz tą przestrzeń. Jeśli mnie będziesz potrzebowała będę przy wyborze stroju, makijażu, fryzury, czy miejsca.

Krok 3

Po sesji pora chwilę odpocząć przy dobrej herbacie, przebrać się w coś wygodnego i przejrzeć efekty. Siadamy do mojego komputera, a Ty wybierasz najpiękniejsze kadry według wybranego pakietu. Jeśli zdecydujesz się wybrać więcej, w każdej chwili możemy poszerzyć pakiet. Od Ciebie zależy ile zdjęć pragniesz. Ja jestem cały czas obok i jeśli będziesz miała dylemat lub chciała zaczerpnąć mojej opinii to służę wsparciem i pomocą. Pamiętaj, że są to surowe pliki, którym nadam w procesie postprodukcji niepowtarzalny klimat i artystyczny smak, a drobne moim zdaniem niedoskonałości, poddam retuszowi.

Co ode mnie otrzymasz?

zdjęcia

Uhonoruję Twoją podróż przygotowanymi z największą starannością, w duchu autorskiej postprodukcji, zdjęciami. Zapakuję je dla Ciebie jak najcenniejszy skarb, godny najprawdziwszej bogini.  Zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej i drukowanej w doskonałej jakości.

Te pełne mocy i  Twojego piękna zdjęcia będą niezwykłym wspomnieniem i doświadczeniem Twojej podróży w głąb siebie, w poszukiwaniu własnej kobiecości. Patrzenie na nie da Ci siłę i będzie przypominać Ci to co odkryłaś.

W zależności od wyboru lub na Twoje życzenie mogę przygotować dla Ciebie również przepiękne dodatki – duże wydruki, fotoobrazy, fotoalbumy z grubymi kartami, czy tripleksy. Wszystkie dodatki drukuję w profesjonalnym laboratorium fotograficznym, dlatego są najwyższej jakości. Daje to możliwość zachowania wszystkich detali i pełnej gamy kolorystycznej.

DZIEŃ PRZEKAZANIA PORTRETÓW

Dzień prezentacji efektów Twojego doświadczenia jest wyjątkowy. Spotkamy się na przekazanie zdjęć, co zawsze jest dla mnie cudowną chwilą. Mogę zobaczyć Twoją reakcję, gdy oglądasz wydrukowane zdjęcia. Kiedy widzisz je po raz pierwszy. Kobiety często są wtedy bardzo wzruszone i nie raz leją się łzy szczęścia.

 

MOJE OSOBISTE STUDIUM PRZYPADKU

Opowiem Ci coś wyjątkowego z mojego życia…

Fotografia przyszła do mnie jak magiczne objawienie. Kiedy pierwszy raz wzięłam do ręki aparat i spojrzałam przez niego, poczułam, że to co widzę, nie jest tylko tym co dostrzega oko. Poczułam, że aparat wchodzi w jakąś niezwykłą synergię z moim sercem i patrzę na coś o wiele głębszego, niż powierzchowność człowieka.

To było 13 lat temu. Od tej pory spotkałam się z wieloma kobietami i miałam błogość patrzeć na nie w ten niezwykły sposób. Przed obiektywem odsłaniały swoje lęki, ale zaraz potem odnajdywały siłę i wewnętrzną moc. W ich oczach można było dostrzec niezwykłe światło.

Słyszałam potem od nich, że dostrzegłam ich duszę, że czule towarzyszyłam im w podróży do siebie, że czuły się dopieszczone uwagą i szczęśliwe, że podarowały sobie tyle radości. Mówiły o tym, że odkryły siebie w połączeniu z własną kobiecością, że uzdrowiły relację ze sobą i że dostrzegły swój blask.

Jestem orędowniczką budzenia się świadomości kobiet. Sama jestem w tej drodze i czuję, że wypełniam własną dharmę mogąc robić to co robię. Dziękuję, że mogę być częścią Waszego życia!

brzoza
dzikość
piękna nastolatka
boho girl
leśna

Co jeszcze mam dla Ciebie.

DODATKOWE

Do każdego pakiety można dokupić dodatki: duże wydruki, fotoalbumy z grubymi kartami, fotoobrazy. Wszystkie dodatki drukuję w profesjonalnym laboratorium fotograficznym dlatego są najwyższej jakości. Daje to możliwość zachowania wszystkich detali i pełnej gamy kolorystycznej.

DODATKOWO PŁATNE:

  • dodatkowe zdjęcia – 100 zł/zdjęcie
  • dopłata za udział drugiej osoby w sesji +50%
prezent dla babci

Czy mogę kupić W POSZUKIWANIU BOGINI w prezencie?

Oczywiście! Istnieje możliwość wykupienia VOUCHERA UPOMINKOWEGO. Voucher to świetny prezent dla  wyjątkowej kobiety. Można ofiarować jej sesję indywidualną lub sfotografować się razem. Voucher można otrzymać w postaci elektronicznej lub w eleganckiej formie wydruku. Ważność vouchera jest ustalana indywidualnie, jednak zazwyczaj nie przekracza 6 miesięcy.

Możliwe jest również zakupienie VOUCHERA KWOTOWEGO, dzięki czemu nawet kilka osób może obdarować jedną osobę, a ona wykorzysta zebraną kwotę na sesję zdjęciową lub wymarzone dodatki i wydruki.

Czego DOŚWIADCZYŁY inne kobiety?

Boginie w drodze do siebie

“Dziękuję za wspaniałą atmosferę, podejście, serce i piękne słowa. Dziękuję za przypomnienie, że jestem piękną kobietą.”

polecany fotograf
Basia G.

“Wydobyłaś ze mnie to co najpiękniejsze – esencję kobiecości. Twoja intuicja, rady, cierpliwość i radość ze wspólnej pracy sprawiły, że po raz pierwszy poczułam się swobodnie. Ta sesja miała też dla mnie działanie terapeutyczne – pozwoliła odkryć nieznane mi dotąd oblicze mojej kobiecości, inne oblicze mnie samej. Otworzyłam się na siebie i wreszcie przestałam dostrzegać tylko niedoskonałości! Czuję się wreszcie piękna, silna, ale i wrażliwa!”

polecany fotograf
Agnieszka G.

“Bardzo dziękuję za to, że mogłam uwierzyć w siłę swojej kobiecości i odkryć swoje drugie JA, często tak skrzętnie ukrywane przed światem. Może jeszcze kiedyś będę mieć okazję poczuć się znów, jak księżniczka…”

polecany fotograf
Natalia J.

Potrzebuję więcej informacji. Czy mogę się jakoś skontaktować?

Śmiało! Wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY, a ja w przeciągu 24 godzin skontaktuję się z Tobą i odpowiem na wszystkie pytania.

Mój numer telefonu +48 888-453-629.

Do zobaczenia Bogini! 💛

Wykorzystanie wizerunku

Jako zamawiający wstępnie wyrażasz zgodę na późniejsze wykorzystanie zdjęć w materiałach reklamujących moje usługi. Jeżeli jednak nie chcesz, abym mogła je publikować, bardzo proszę o przesłanie do mnie tej informacji drogą mailową. Jeśli zechcesz, możesz wyrazić zgodę na publikację tylko wybranych przez siebie zdjęć.

Scroll to Top