fbpx

Terapeutyczna moc doświadczania siebie poprzez zdjęcia

fotografia w coachingu i rozwoju osobistym

Jeśli fotografia rezonuje w człowieku na poziomie emocji, to najpewniej dotknęła ona jakiejś prawdy o nim samym.

Ten niezwykły rodzaj myślenia niewerbalnego dzieje się szybko, opiera się na skojarzeniach i często nie jesteśmy go świadomi. Wtedy do głosu dochodzi intuicja i metaforyczny obraz siebie.

Terapeutyczne działanie fotografii otwiera na siebie samego. Pokazuje potrzeby emocjonalne i duchowe.

As featured on:

fotografia w coachingu i rozwoju osobistym

Fotografia uczy uważności, poczucia tu i teraz, zaangażowania, przeżywania i wrażliwości.

Ukończyłam program edukacyjny: Fotografia w coachingu i rozwoju osobistym. Przez 7 tygodni pracowałam nad poszerzaniem wiedzy z tej dziedziny oraz przeszłam proces własny pod okiem mentorki, akredytowanego coacha, autorki książek i narzędzi rozwojowych – Doroty Raniszewskiej.

Od 10 lat jestem w procesie własnym, biorę udział w warsztatach rozwojowych oraz pracuję z kobietami za pomocą sesji zdjęciowych.  Na swojej drodze poszukuję najpiękniejszych narzędzi pozwalających odkryć kobiecy potencjał i moc. Praktykuję je i doświadczam by się dzielić nimi z innymi.

fotografia w coachingu

Rozwój za pomocą fotografii polecam jako:

Potrzebuję więcej informacji. Czy mogę się jakoś skontaktować?

Śmiało! Wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY, a ja w przeciągu 24 godzin skontaktuję się z Tobą i odpowiem na wszystkie pytania.

Mój numer telefonu +48 888-453-629.

Do zobaczenia Bogini! 💛

Wykorzystanie wizerunku

Jako zamawiający wstępnie wyrażasz zgodę na późniejsze wykorzystanie zdjęć w materiałach reklamujących moje usługi. Jeżeli jednak nie chcesz, abym mogła je publikować, bardzo proszę o przesłanie do mnie tej informacji drogą mailową. Jeśli zechcesz, możesz wyrazić zgodę na publikację tylko wybranych przez siebie zdjęć.

Scroll to Top