fbpx

ENERGOTERAPIA

Twoja Energetyczna Siła: Harmonia i Rozwój

ENERGOTERAPIA często kojarzy się z ezoteryką i magią, wywołując obawy i lęk u osób, które nie rozumieją mechanizmów tej innowacyjnej metody pracy z różnymi blokadami i zastojami.

Wiele nauk potwierdza, że w większości jesteśmy energią, która wyraża się w materii (ciele). Energia jest zapisem informacyjnym danej osoby, a każdy z nas ma pole energoinformacyjne. Kiedy coś nam dolega biopole jest zakłócone. Pojawia się wtedy brak harmonii w przepływie.

Naukowcy udowodnili, że traumatyczne wspomnienia są przechowywane w ciele i mogą być przekazywane kolejnym pokoleniom.

Praca z energią to rozmowa z podświadomością, która zapisuje wszystko na nasz temat. Dzięki temu możemy namierzyć te traumy, poznać ich pochodzenie oraz okoliczności w jakich związane z nimi emocje zapisały się w ciele. Najważniejsze jednak jest to, że możemy te emocje trwale uwolnić z naszego pola energetycznego.

Dlaczego Energetyczna Harmonia jest Istotna?

Energoterapia jest metodą, która przywraca równowagę energetyczną w naszym ciele, umyśle i duszy.

Każda nasza komórka jest ładunkiem energetycznym, a całe ciało pulsującą energią. Nasze myśli tworzą nasze emocje, a te są prostymi, choć nie zawsze łatwymi do zrozumienia, sygnałami dla organizmu.

Dzięki energoterapii możemy harmonizować i oczyszczać przepływy energetyczne z blokad – stresu, lęków, uwięzionych emocji i przekonań.

Jest to niezwykle ważne, ponieważ zastoje te tworzą w naszym ciele choroby, powodują zmęczenie oraz ból. Tak właśnie nasze ciało komunikuje się z nami mówiąc do nas jasno i klarownie, że zbyt wiele w sobie zatrzymaliśmy i pora się uwolnić od tego co nam nie służy.

To również droga do dobrego samopoczucia, zdrowych relacji, a nawet rozwoju zawodowego i satysfakcjonujących finansów.

Dowiedz się więcej na temat pracy z energią

Podstawowe korzyści z sesji 🌀 Energoterapii:

👉 zwiększenie witalności i energii życiowej,
👉 lepsze samopoczucie i równowaga emocjonalna,
👉 oczyszczenie i wzmocnienie całego organizmu, co aktywuje w nim mechanizmy samouzdrawiania,
👉 zrównoważenie pracy narządów oraz układu odpornościowego,
👉 zmniejszenie dolegliwości i schorzeń,
👉 zdobycie zdolności do patrzenia na otaczającą rzeczywistość z dystansem.

Zakres tematów sesji Energoterapii:

✨ Odblokowywanie przepływu energii przez czakry i meridiany.
✨ Oczyszczanie energii otoczenia, w tym domów i przedmiotów.
✨ Uwalnianie zablokowanych emocji.
✨ Zmiana blokujących przekonań i schematów myślenia.
✨ Uzdrawianie relacji z innymi ludźmi.
✨ Odblokowywanie przepływów finansowych oraz obfitości życiowej.
✨ Uzdrawianie trudnych tematów z dzieciństwa.
✨ Zrozumienie psychosomatycznych przyczyn dolegliwości fizycznych.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Karolina Mucha. Jestem certyfikowaną energoterapeutką z setkami godzin pracy z ludźmi, ale przede wszystkim kobietą, która ma dużą pokorę, empatię i umiejętność uważnego słuchania.

Często mówię, że wahadło nie jest magiczną różdżką. Terapeuta i klient tworzą na czas sesji jedno pole energoinformacyjne, z którego sczytywane są ważne informacje. W rezultacie to klient sam siebie uzdrawia, pozwalając sobie na dostrzeżenie i przyjęcie prawdy, która jest niezbędna do uzdrowienia. Podczas sesji bardzo często przychodzą do klienta wspomnienia, wglądy i ważne wnioski. Dzieje się tak dlatego, że pracujemy z podświadomością, w której zapisane są wszystkie ukryte wcześniej informacje.

Terapeuta  powinien być troskliwym i uważnym towarzyszem w drodze do siebie. Podczas naszych sesji staram się przekazać ci wiedzę na temat tego, jak z uważnością przyglądać się sobie w codziennym życiu i dostrzegać wszystkie wskazówki, które daje ci ciało.

Podczas naszych spotkań proponuję ci różne sposoby na zmianę swojego myślenia na co dzień. Opowiadam o tym jak wielka mądrość jest w twoim ciele. To zawsze jest o tobie i twojej, własnej drodze. Nie ma jednego szablonu, do którego można wrzucić człowieka. Każdy z nas inaczej czuje, ma inną opowieść i swoje, własne rany przez które filtruje świat. 

Tylko wsłuchanie się w to, może nauczyć nas jak zbudować życie, o którym marzymy 💗.

Moje kwalifikacje

Energoterapia - informacje dodatkowe

Sesja energoterapeutyczna może odbyć się zarówno w trybie stacjonarnym jak i online, wedle twojego uznania.

Podczas spotkania towarzyszę ci, słucham i czasem zadaję pytania, które pozwolą ci ruszyć z miejsca i dotrzeć do sedna tematu.

Pracujemy w twoim polu informacyjnym zawsze z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, na zakończenie domykając twoją przestrzeń.

Sesje energoterapeutyczna trwa 1,5 godziny i kosztuje 150 zł.

Opinie od moich klientów

"Karo, chcę Ci z serca podziękować za to, co dziś dla mnie zrobiłaś. Zintegrowało się we mnie wiele. To był piękny proces, w którym przyszły głębokie wglądy."
Teresa
"Dostałam mnóstwo energii na zmianę otoczenia w mieszkaniu. Otworzyły mi się oczy na niektóre sprawy i widzę pewne rzeczy. Mam spokój w sobie - to ogromnie przyjemne, bo dość rzadkie u mnie. Także naprawdę wniosłaś bardzo wiele ❤️❤️❤️."
Gabrysia
"Los tak chciał że po latach nasze drogi znów się skrzyżowały. Uczucie to samo ale my już inne, z nowym bagażem doświadczeń. Caro powiedziała czym teraz się zajmuje. Ja otwarta na doświadczenia, ale zupełnie zielona w temacie energii wskoczyłam w to, a był to dla mnie ciężki czas. Czas zmian, upadku, budowania siebie na nowo, a tak naprawdę poznania siebie. Tak, jestem po 40, ale zupełnie siebie nie znałam, choć myślałam zupełnie inaczej. Pierwsze spotkanie ciekawość. Drugie to już mega głód - głód wiedzy na swój temat.
Agnieszka
"Hejo 🙂 Nie wiem do końca co Ty wczoraj ze mną zrobiłaś, ale czuję się normalnie innym człowiekiem 😅. Już nie mogę się doczekać kolejnych spotkań."
Ania
"Czuję się super. Moje jelita zdecydowanie zabrały się do roboty 😂😂 i gardło się rozluźniło 😘. Cały dzień nie boli mnie żołądek. Huuurrraaa!"
Małgosia
"Z przyjemnością chciałbym podzielić się swoją opinią na temat sesji z Caro, która jest wybitną energoterapeutką. Moje doświadczenia z nią były niezwykle pozytywne, i jestem przekonana, że jest to profesjonalistka godna polecenia. Podczas mojej sesji (a dokładnie mojego syna) doświadczyłam nowych odkryć, które doświadcza mój syn poprzez przekazanie mu (niestety) pokoleniowych doświadczeń/traum. Dla mnie to było coś niesamowitego. Okazuje się, że są rzeczy/wspomnienia/doświadczenia/sytuacje, które nagle się „odkrywają” i wyjaśniają wiele blokad. To tylko świadczy o tym, że to nie była moja ostatnia sesja – wiele jeszcze jest do przepracowania i wiem że Caro jest tą osobą, która potrafi zrozumieć moje potrzeby ❤. Caro jest nie tylko znakomitym terapeutą, ale także osobą pełną ciepła, zrozumienia i pozytywnej energii. Jej profesjonalizm i zaangażowanie w pracę są godne najwyższego uznania.
Paula
"Pierwszy raz zobaczyłam Karolinę na warsztatach w Bibliotece w Chrzanowie. Warsztaty czy spotkanie samych kobiet. Karolina w roli organizatorki. Zwróciła moją uwagę, była taka naturalna, delikatna, lekka, biegająca na boso. Miała w sobie taka dziewczęcą radość. Jednym słowem nie mogłam oderwać od niej wzroku. Odnalazłam ją przez media społecznościowe. Karolina prowadzi różne warsztaty dla kobiet. Kobiet, które są na rozdrożu swojej ścieżki życiowej, które chcą się odnaleźć. Przed poznaniem Karoliny byłam świeżo upieczona rozwódką. Szukałam siebie i chciałam poznać siebie od nowa. Gdzie ja jestem i dokąd zmierzam. Nasza relacja od spotkania w Bibliotece nabierała tempa. Kolejnym etapem między nami to praca z energią. Polecam energoterapię z Karoliną. Idźcie i spróbujcie, a będą się wam dziać cuda w życiu."
Magdalena

Chcesz się umówić na sesję energoterapeutyczną? Zapraszam!

👉 Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli potrzebujesz jeszcze czegoś się dowiedzieć na temat ENERGOTERAPII. Spróbuj, umów się ze mną na pierwszą sesję, podczas której sprawdzimy, jak przepływa energia w twoim ciele, a ty opowiesz mi z jakim obszarem życia potrzebujesz popracować.

🫶 Tak, u mnie podobno jest najlepsza herbata w mieście ☺️.
🫶 Tak, u mnie podobno jest jak u najfajniejszego terapeuty, psychologa, przyjaciółki i wróżki 😂.
🫶 Tak, ja też uwielbiam te spotkania z wami i te niesamowite historie, które ze sobą przynosicie, które odkrywamy jak maleńkie, cudowne puzzle waszego istnienia 💗.

Sesje energoterapii ze mną to nie tylko praca w polu energoinformacyjnym – to cały proces terapeutyczny, ale przede wszystkim czuła obecność. Dużo rozmawiamy i odkrywamy. Jesteśmy z twoimi emocjami i pozwalamy im być. 

Skontaktuj się ze mną!

Śmiało! Wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY, a ja w przeciągu 24 godzin skontaktuję się z Tobą i odpowiem na wszystkie pytania.

Mój numer telefonu +48 888-453-629.

Scroll to Top