fbpx

ENERGOTERAPIA

Twoja Energetyczna Siła: Harmonia i Rozwój

Zrozumienie, jak energia przepływa wokół Ciebie, jest kluczem do poprawy jakości Twojego życia. W swojej pracy koncentruję się na odblokowywaniu przepływu Twojej życiowej energii oraz usuwaniu obciążeń, które mogą wpływać na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Dlaczego Energetyczna Harmonia jest Istotna?

Twoja energia życiowa jest czymś więcej niż tylko wewnętrznym procesem. Otacza Cię pole energetyczne, które ma wpływ na Twój stan zdrowia, emocje, myśli i rozwój duchowy. To pole energetyczne, znane jako aura, jest subtelnie związane z różnymi aspektami Twojego życia, w tym poziomem fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym.

Badania dowodzą, że emocje przekraczają granice układu nerwowego człowieka, a pamięć nie jest związana z konkretnym miejscem. Nawet ciężkie choroby, można skutecznie leczyć, odkrywając emocjonalną traumę, która stanowi ich przyczynę. Niemieccy naukowcy odnoszą sukcesy w stosowaniu tego podejścia, zakładając, że ciało i umysł stanowią jedność.

Podstawowe korzyści z sesji Energoterapii:

Zakres tematów sesji Energoterapii:

Kilka słów o mnie

Nazywam się Karolina Mucha i od lat jestem na drodze własnego rozwoju. Cały czas poszerzam zakres swojej wiedzy i doświadczenia by pomagać ludziom w lepszym zrozumieniu siebie, a dzięki temu wspierać ich rozwój i uwalnianie się od programów blokujących ich wewnętrzny spokój, zdrowie i budowanie dobrych relacji.

Jednym z najbardziej klarownych i skutecznych narzędzi do uzyskania pełnej harmonii i mocy jest energoterapia. To praca w polu informacyjnym (energetycznym), która pozwala uzyskać odpowiedzi prosto z twojej podświadomości.

Moje kwalifikacje

Energoterapia - informacje dodatkowe

Sesja energoterapeutyczna może odbyć się zarówno w trybie stacjonarnym jak i online, wedle twojego uznania.

Podczas spotkania towarzyszę ci, słucham i czasem zadaję pytania, które pozwolą ci ruszyć z miejsca i dotrzeć do sedna tematu.

Pracujemy w twoim polu informacyjnym (energetycznym) harmonizując energię, uwalniając blokady, lęki, przekonania i programy. Zawsze z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, na zakończenie domykając twoją przestrzeń.

Sesje energoterapeutyczna trwa 1,5 godziny i kosztuje 150 zł.

Opinie od moich klientów

"Czuję się super. Moje jelita zdecydowanie zabrały się do roboty 😂😂 i gardło się rozluźniło 😘. Cały dzień nie boli mnie żołądek. Huuurrraaa!"
Małgosia
"Karo, chcę Ci z serca podziękować za to, co dziś dla mnie zrobiłaś. Zintegrowało się we mnie wiele. To był piękny proces, w którym przyszły głębokie wglądy."
Teresa
"Dostałam mnóstwo energii na zmianę otoczenia w mieszkaniu. Otworzyły mi się oczy na niektóre sprawy i widzę pewne rzeczy. Mam spokój w sobie - to ogromnie przyjemne, bo dość rzadkie u mnie. Także naprawdę wniosłaś bardzo wiele ❤️❤️❤️."
Gabrysia
"Los tak chciał że po latach nasze drogi znów się skrzyżowały. Uczucie to samo ale my juz inne, z nowym bagażem doświadczeń. Caro powiedziała czym teraz się zajmuje. Ja otwarta na doświadczenia, ale zupełność zielona w temacie energii wskoczyłam w to, a był to dla mnie ciężki czas. Czas zmian, upadku, budowania siebie na nowo, a tak naprawdę poznania siebie. Tak, jestem po 40, ale zupełnie siebie nie znałam, choć myślałam zupełnie inaczej. Pierwsze spotkanie ciekawość. Drugie to już mega głód - głód wiedzy na swój temat.Ta wiedza nie była łatwa, ale Caro była obok i prowadziła mnie za rękę w najgłębsze zakamarki mojej duszy. Dała czas, wsparcie i wysłuchała mnie z mega uwagą, czujnością i czułością. W miesiąc odbudowała mnie! W miesiąc zrobiła to z czym mój psychiatra i psycholog walczyli przez cały rok starając się podnieść mnie po upadku. Caro dała mi czas, pokazała jak czytać znaki, które daje mi los. Pomogła odkryć siebie i dmuchnęła w moje żagle. Dlatego teraz działam, wiem kim jestem i kim chce być! Sprawdź sama!"
Agnieszka
"Hejo 🙂 Nie wiem do końca co Ty wczoraj ze mną zrobiłaś, ale czuję się normalnie innym człowiekiem 😅. Już nie mogę się doczekać kolejnych spotkań."
Ania
"Karo, chcę Ci z serca podziękować za to, co dziś dla mnie zrobiłaś. Zintegrowało się we mnie wiele. To był piękny proces, w którym przyszły głębokie wglądy."
Teresa
"Z przyjemnością chciałbym podzielić się swoją opinią na temat sesji z Caro, która jest wybitną energoterapeutką. Moje doświadczenia z nią były niezwykle pozytywne, i jestem przekonana, że jest to profesjonalistka godna polecenia. Caro posiada ogromną wiedzę i umiejętności z zakresu energetyki, a także szerokie doświadczenie w swojej pracy. Jej podejście jest wyjątkowe, oparte na empatii, w trosce o dobro osoby z którą pracuje i głębokim zrozumieniu energii. Dokładnie słucha Twoich potrzeb ❤. Podczas mojej sesji (a dokładnie mojego syna) doświadczyłam nowych odkryć, które doświadcza mój syn poprzez przekazanie mu (niestety) pokoleniowych doświadczeń/traum. Dla mnie to było coś niesamowitego - nie znając mnie, moich doświadczeń potrafiła odkryć rzeczy, których nie potrafiłam sobie przypomnieć, albo nie chciałam… i nagle bum! Okazuje się, że są rzeczy/wspomnienia/doświadczenia/sytuacje, które nagle się „odkrywają” i wyjaśniają wiele blokad, dotyczących mojego dziecka, mnie i mojego otoczenia. To tylko świadczy o tym, że to nie była moja ostatnia sesja – wiele jeszcze jest do przepracowania i wiem że Caro jest tą osobą, która potrafi zrozumieć moje potrzeby ❤. Zauważyłam również poprawę w relacjach mojego syna z otoczeniem i w radzeniu sobie z emocjonalnymi wyzwaniami. Caro jest nie tylko znakomitym terapeutą, ale także osobą pełną ciepła, zrozumienia i pozytywnej energii. Jej profesjonalizm i zaangażowanie w pracę są godne najwyższego uznania. Polecam Caro każdemu, kto poszukuje wsparcia w dziedzinie energoterapii. Jestem pewien, że jej umiejętności pomogą każdemu odnaleźć wewnętrzną harmonię i pokierować swoim życiem w pozytywnym kierunku."
Paula
"Pierwszy raz zobaczyłam Karolinę na warsztatach w Bibliotece w Chrzanowie. Warsztaty czy spotkanie samych kobiet. Karolina w roli organizatorki. Zwróciła moją uwagę, była taka naturalna, delikatna, lekka, biegająca na boso. Miała w sobie taka dziewczęcą radość. Jednym słowem nie mogłam oderwać od niej wzroku. Odnalazłam ją przez media społecznościowe. Karolina prowadzi różne warsztaty dla kobiet. Kobiet, które są na rozdrożu swojej ścieżki życiowej, które chcą się odnaleźć. Przed poznaniem Karoliny byłam świeżo upieczona rozwódką. Szukałam siebie i chciałam poznać siebie od nowa. Gdzie ja jestem i dokąd zmierzam. Nasza relacja od spotkania w Bibliotece nabierała tempa. Kolejnym etapem między nami to współpraca z energoterapią. Zdecydowałam się współpracować z Karoliną, gdyż bije od niej tyle spokoju, opanowania i co najważniejsze ona słucha i obserwuje. Po każdym takim spotkaniu wychodziłam od niej ze wskazówkami i nowymi przemyśleniami. Karolina poprzez terapię poszerzyła moją świadomość, na kierunkowała mnie na drogę, na której się obecnie znajduję. Karolina przywróciła mi lekkość, radość a co najważniejsze pokazała mi, że jako kobiecie <<wolno mi>>. Spotkania i terapia z Karoliną otworzyła mi oczy na różne aspekty - mnie, jako osoby i mnie, jako kobiety. Polecam terapie z energoterapii z Karoliną. Idźcie i spróbujcie, a będą się wam dziać cuda w życiu."
Magdalena

Chcesz się umówić na sesję energoterapeutyczną? Zapraszam!

Śmiało! Wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY, a ja w przeciągu 24 godzin skontaktuję się z Tobą i odpowiem na wszystkie pytania.

Mój numer telefonu +48 888-453-629.

Scroll to Top