fbpx

PROCES TRANSFORMACYJNY

Z SESJĄ ZDJĘCIOWĄ TERAPEUTYCZNĄ

Przypomnij sobie jak jesteś piękna, wrażliwa i niesamowita!
Zapomnij o swoich niedoskonałościach i ciesz się odkrywaniem siebie prawdziwej.

Zobacz swój wewnętrzny blask-poczuj się pełna mocy.

Jest magia, której nie umiem się oprzeć, gdy patrzę kobiecie głęboko w oczy przez duszę aparatu fotograficznego. Dla mnie to najprostsza droga do jej serca. Od lat tworzę sesje dla szczególnych kobiet i daję im nie tylko pamiątkę na całe życie, ale również cudowne doświadczenie.

Ta sesja jest również najpiękniejszym prezentem dla ukochanej kobiety i możliwością zachowania na zawsze jej uroku, charakteru i magii istnienia.

Przykładam ogromną wagę do tego, by fotografowana kobieta na sesji czuła się bezpieczna i zaopiekowana. Dla mnie każda kobieta jest fotogeniczna i każda może mieć zdjęcie jak z okładki magazynu. Każda zasługuje na taki czas tylko dla siebie.

Ta sesja jest idealnym sposobem, aby poczuć się kobieco i pięknie oraz dostrzec swoją własną atrakcyjność, niezależnie od wieku, gabarytów i momentu życia. 

Jedyne co musisz zrobić to odważyć się marzyć, zrobić pierwszy krok TYLKO DLA SIEBIE i zarezerwować swoją sesję.

CZY TEN PROCES I SESJA SĄ DLA CIEBIE?

CZYM JEST FOTOGRAFIA TERAPEUTYCZNA?

Fotografia to potężne narzędzie, które pozwala fotografowanej osobie zbliżyć się do siebie. Oto moment, gdy zatrzymujesz się w codziennym biegu i dajesz uwagę najważniejszej osobie w Twoim życiu – samej sobie. Stworzyłam dla Ciebie przestrzeń – bezpieczną  i uzdrawiającą relację z samą sobą.

Ta sesja, wraz z procesem rozwojowym, który rozpoczyna się przynajmniej tydzień wcześniej, pomaga przeżyć coś zmieniającego lub doświadczyć odmiany. Stworzyłam SESJĘ TERAPEUTYCZNĄ, która wykorzystując narzędzia coachingowe i arteterapeutyczne pozwala z uwagą przyjrzeć się sobie i swojemu życiu. Ten indywidualny proces pomoże Ci odkryć własny potencjał. Jego uwieńczeniem będą zdjęcia pełne mocy i piękna.

CO DOKŁADNIE MNIE TU SPOTKA?

Spotkanie / konsultacja online lub na żywo

Mój czas dla Ciebie. Z wielką przyjemnością cię poznam i posłucham twojej historii. To również okazja, żeby zobaczyć czy nadajemy na tej samej fali. Dla mnie to podstawa, abyś poczuła czy chcesz właśnie ze mną wyruszyć w tą podróż.

Proces poznania siebie

Jeśli poczułaś, że to jest o czym właśnie marzysz i wybrałaś proces transformacyjną z sesją zdjęciową terapeutyczną FEMINTU, jako piękny i wartościowy dar dla samej siebie, to właśnie zaczynamy. Ta podróż rozpoczyna się od najlepszego poznania Ciebie i Twoich potrzeb. Ta wiedza pomoże nam stworzyć proces indywidualny, tylko dla Ciebie. Nagram dla ciebie indywidualną wiadomość ze wskazówkami oraz ciepłymi słowami i będzie to jedna z pierwszych rzeczy, które pojawią się na twojej prywatnej podstronie procesu. Będę miała dla ciebie również pierwsze zadanie – wypełnienie z serca, w prawdzie i w celebracji zanurzenia w sobie, formularz poznania siebie. Dużo mi to powie o tobie i pozwoli przygotować dla ciebie dalsze kroki. Na twojej stronie pojawią się również twoje inspiracje, cele i wglądy z każdego ćwiczenia czy zadania, jakie będę dla ciebie miała. Proces potrwa w zależności od tego ile potrzebujesz czasu na zrobienie zadań oraz jak szybko możemy umówić się na spotkania online. Czasami będziesz może potrzebowała więcej czasu, aby twoje odkrycia miały czas się osadzić i to również rozumiem. W głównej mierze pracuję narzędziami fototerapeutycznymi, kartami przewodnictwa bogini oraz innymi ulubionymi narzędziami coachingowymi. Mam nadzieję, że twoje refleksje i obserwacje sprawią, że lepiej poznasz i zaakceptujesz siebie.

Terapeutyczna sesja zdjęciowa

Umawiamy się na termin sesji i ja zawsze proponuję, aby to był dzień dla ciebie. Chcę byś poczuła się zaopiekowana i bezpieczna. Mamy przybliżony plan sesji, który stworzyłyśmy wcześniej, ale daj sobie również miejsce na to co przypłynie w trakcie. Jestem przy tobie, ale nie oczekuję, że będziesz pozowała. Jestem by cię prowadzić i wspierać, ale spędzając wspaniały czas razem i dbając o ciebie, tworzę przestrzeń dla twojej otwartości i łapię te wyjątkowe chwile autentyczności. Chcę byś zobaczyła siebie taką jaką widzę Cię ja – piękną i wspaniałą w całej swojej istocie. Te zdjęcia będą dla Ciebie pozytywną kotwicą do wzmocnienia wiary w samą siebie. Sam dzień sesji to celebracja Twojej kobiecości. Pyszna kawa, herbata, rozmowy, inspirująca muzyka, światło świec, ale przede wszystkim uważność na to kim jesteś i z jaką historią przychodzisz do mnie. Rozmową, gestami, empatią i delikatnością pomogę Ci rozluźnić Twoje ciało i wyjść z głowy, tak często pełnej ograniczających ocen i analiz. Cały czas jestem dla Ciebie wsparciem, ale to Ty tworzysz tą przestrzeń i wyznaczasz kierunek.

Asystowany wybór zdjęć

Pora na relaks i najlepszą kawę w mieście, którą serwuje mój mąż. Siadamy sobie w blasku świec w moim miejscu mocy i zgrywamy zdjęcia zajadając pyszne ciasto. Jestem z tobą, gdy będziesz wybierała swoje ulubione ujęcia według wybranego pakietu. Jeśli zdecydujesz się wybrać więcej, w każdej chwili możesz dokupić kolejne ujęcia. Od Ciebie zależy ile zdjęć pragniesz. Ja jestem cały czas obok i jeśli będziesz miała dylemat lub chciała zaczerpnąć mojej opinii to służę wsparciem i pomocą. Pamiętaj, że są to surowe pliki, którym nadam w procesie postprodukcji niepowtarzalny klimat i artystyczny smak, a drobne moim zdaniem niedoskonałości, poddam retuszowi.

Autorska post-produkcja

Uhonoruję Twoją podróż przygotowanymi z największą starannością, w duchu autorskiej postprodukcji, zdjęciami.

Przygotowanie photoboxa

Uwielbiam rozpieszczać kobiety. Wiem, jak nam trudno pamiętać o sobie i jak rzadko się nagradzamy. Uważam, że uwieńczeniem tak szczególnego procesu i doświadczania musi być coś wyjątkowego. Dlatego właśnie przykładam szczególną wagę do wywołania twoich zdjęć w najlepszym laboratorium – na luksusowym, podkreślającym kolory i kontrasty, papierze jedwabnym. Zdjęcia pakuję w piękne opakowanie, dodaję ciepłe słowa i małe niespodzianki. Zapakuję je dla Ciebie jak najcenniejszy skarb, godny najprawdziwszej bogini. To taki gest od kobiety dla kobiety w uznaniu tego kim jesteśmy i jak wiele dajemy światu i innym ludziom.  

Zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej i drukowanej w doskonałej jakości. Te pełne mocy i  Twojego piękna zdjęcia będą niezwykłym wspomnieniem i doświadczeniem Twojej podróży w głąb siebie, w poszukiwaniu własnej kobiecości. Patrzenie na nie da Ci siłę i będzie przypominać Ci to co odkryłaś.

W zależności od wyboru lub na Twoje życzenie mogę przygotować dla Ciebie również przepiękne dodatki – duże wydruki, fotoobrazy, fotoalbumy z grubymi kartami, czy tripleksy.

Spotkanie na odbiór zdjęć

Dzień prezentacji efektów Twojego doświadczenia jest wyjątkowy. Spotkamy się na przekazanie zdjęć, co zawsze jest dla mnie cudowną chwilą. Mogę zobaczyć Twoją reakcję, gdy oglądasz wydrukowane zdjęcia. Kiedy widzisz je po raz pierwszy. Kobiety często są wtedy bardzo wzruszone i nie raz leją się łzy szczęścia.

ZOBACZ JAK WIELE OTRZYMUJESZ!

MOJE OSOBISTE STUDIUM PRZYPADKU

Opowiem Ci coś wyjątkowego z mojego życia…

Fotografia przyszła do mnie jak magiczne objawienie. Kiedy pierwszy raz wzięłam do ręki aparat i spojrzałam przez niego, poczułam, że to co widzę, nie jest tylko tym co dostrzega oko. Poczułam, że aparat wchodzi w jakąś niezwykłą synergię z moim sercem i patrzę na coś o wiele głębszego, niż powierzchowność człowieka.

To było 13 lat temu. Od tej pory spotkałam się z wieloma kobietami i miałam błogość patrzeć na nie w ten niezwykły sposób. Przed obiektywem odsłaniały swoje lęki, ale zaraz potem odnajdywały siłę i wewnętrzną moc. W ich oczach można było dostrzec niezwykłe światło.

Słyszałam potem od nich, że dostrzegłam ich duszę, że czule towarzyszyłam im w podróży do siebie, że czuły się dopieszczone uwagą i szczęśliwe, że podarowały sobie tyle radości. Mówiły o tym, że odkryły siebie w połączeniu z własną kobiecością, że uzdrowiły relację ze sobą i że dostrzegły swój blask.

Jestem orędowniczką budzenia się świadomości kobiet. Sama jestem w tej drodze i czuję, że wypełniam własną dharmę mogąc robić to co robię. Dziękuję, że mogę być częścią Waszego życia!

brzoza
dzikość
piękna nastolatka
boho girl
leśna

Czy mogę kupić W POSZUKIWANIU BOGINI w prezencie?

Oczywiście! Istnieje możliwość wykupienia VOUCHERA UPOMINKOWEGO. Voucher to świetny prezent dla  wyjątkowej kobiety. Można ofiarować jej sesję indywidualną lub sfotografować się razem. Voucher można otrzymać w postaci elektronicznej lub w eleganckiej formie wydruku. Ważność vouchera jest ustalana indywidualnie, jednak zazwyczaj nie przekracza 6 miesięcy.

Możliwe jest również zakupienie VOUCHERA KWOTOWEGO, dzięki czemu nawet kilka osób może obdarować jedną osobę, a ona wykorzysta zebraną kwotę na sesję zdjęciową lub wymarzone dodatki i wydruki.

Czego DOŚWIADCZYŁY inne kobiety?

Boginie w drodze do siebie

“Dziękuję za wspaniałą atmosferę, podejście, serce i piękne słowa. Dziękuję za przypomnienie, że jestem piękną kobietą.”

polecany fotograf
Basia G.

“Wydobyłaś ze mnie to co najpiękniejsze – esencję kobiecości. Twoja intuicja, rady, cierpliwość i radość ze wspólnej pracy sprawiły, że po raz pierwszy poczułam się swobodnie. Ta sesja miała też dla mnie działanie terapeutyczne – pozwoliła odkryć nieznane mi dotąd oblicze mojej kobiecości, inne oblicze mnie samej. Otworzyłam się na siebie i wreszcie przestałam dostrzegać tylko niedoskonałości! Czuję się wreszcie piękna, silna, ale i wrażliwa!”

polecany fotograf
Agnieszka G.

“Bardzo dziękuję za to, że mogłam uwierzyć w siłę swojej kobiecości i odkryć swoje drugie JA, często tak skrzętnie ukrywane przed światem. Może jeszcze kiedyś będę mieć okazję poczuć się znów, jak księżniczka…”

polecany fotograf
Natalia J.

Zapisz się na spotkanie/konsultację i dowiedz się więcej!

Jeśli wolisz, zostaw mi namiary do Ciebie, a ja oddzwonię.

Śmiało! Wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY, a ja w przeciągu 24 godzin skontaktuję się z Tobą i odpowiem na wszystkie pytania.

Mój numer telefonu +48 888-453-629.

Do zobaczenia Bogini! 💛

Wykorzystanie wizerunku

Jako zamawiający wstępnie wyrażasz zgodę na późniejsze wykorzystanie zdjęć w materiałach reklamujących moje usługi. Jeżeli jednak nie chcesz, abym mogła je publikować, bardzo proszę o przesłanie do mnie tej informacji drogą mailową. Jeśli zechcesz, możesz wyrazić zgodę na publikację tylko wybranych przez siebie zdjęć.

Scroll to Top