fbpx

KOBIECE FLOW
2023

Czym jest KOBIECE FLOW 2023?

Po pierwsze!

Będzie to ekskluzywny czas dla kilku kobiet - totalne ukochanie siebie!

Po drugie!

Otrzymasz proces rozwojowy podczas, którego zagłębimy się w twoje przekonania, które nie pozwalają ci ukazać sobie i światu twojego potencjału. Odkryjesz je i będziesz mogła wybrać te, które najbardziej proszą o uwolnienie. Doładujemy cię energią, która da ci kopa do działania!

Po trzecie!

Pomogę Ci odkryć swoją drogę na najbliższy rok i zanurzyć się w twoją kobiecość.

Po czwarte!

Uruchomisz proces obfitości doświadczając transformacyjnej sesji zdjęciowej w magicznej przestrzeni luksusowej willi. Takie zdjęcia zakotwiczą w twojej podświadomości poczucie, że jesteś warta wszystkiego co najlepsze i możesz cokolwiek sobie wymarzysz! To zadziała jak najlepsza wizualizacja!

Po piąte!

Oprócz wszelkich wartości rozwojowych - czeka nas pełna celebracja, radość i zabawa!

Jak wziąć udział w KOBIECE FLOW 2023?​

01

zobaczmy czy to dla ciebie!

ROZMOWA ONLINE LUB TELEFONICZNA

Wypełnij formularz, a ja skontaktuję się z tobą w przeciągu 24 godzin. Chciałabym byś opowiedziała mi czego w 2023 roku najbardziej ci potrzeba i co możemy z tym zrobić! Odrobinę mnie poznasz i moje flow po to byś mogła poczuć czy chcesz współpracować właśnie ze mną.

02

zaczynamy twój proces

NARZĘDZIA ROZWOJOWE DLA CIEBIE

Dostajesz ode mnie stronę internetową twojego procesu i dopasowane dla ciebie narzędzia. Będziemy pracować nad twoją energią, blokadami, emocjami i przekonaniami. Dobiorę dla ciebie odpowiednie narzędzia i poprowadzę do celu.

03

SESJA ZDJĘCIOWA TRANSFORMACYJNA

SPOTKANIE W BAJECZNEJ WILLI

Razem z kilkoma wybranymi kobietami będziemy celebrowały nasz czas w przepięknej willi w Tenczynku. Pyszny poczęstunek, świece, relaks i bajkowe wnętrza tylko dla nas. W tym miejscu powstaną twoje portrety, które będą jak manifestacja nowego etapu życia.

04

WYBIERZ TO CO CHCESZ!

SPOTKANIE U MNIE

Dzień marzeń dobiegł końca, ale przed nami wybór zdjęć! Zapraszam na kawę lub herbatę. Pora wybrać twoje ulubione ujęcia. Jestem obok, gdy będziesz potrzebowała wsparcia.

05

ZACZYNAM CZAROWAĆ

CZAS NA PRZYGOTOWANIE ZDJĘĆ

Teraz nadam twoim zdjęciom magii – kolorów, kontrastów, światła i cienia. Wywołam je na najlepszym papierze i zapakuję jak najcenniejszy skarb. Dam ci znać, że wszystko gotowe.

06

moment wow!

ZOBACZ CO ZDZIAŁAŁYŚMY

Pora spotkać się na podsumowanie procesu, ale przede wszystkim na odbiór zdjęć. Niech ci służą jako pozytywna kotwica do wprowadzania zmian do twojego życia. Niech płynie obfitość do ciebie!

Podsumowując co otrzymujesz w ramach Kobiece Flow:

Wartości w ramach udziału

Gdzie odbędzie się kobieca sesja zdjęciowa?

Bajeczna willa The story begins here at Tenczynek

Będzie bajkowo, kobieco, czule i pięknie. To jedyna okazja na sesję w tym nietuzinkowym miejscu! Magiczne wnętrza dostarczą nam niebywałej okazji do wielu pięknych ujęć.

Kim jestem?

Nazywam się Karolina Mucha, a w mediach mnie znajdziesz jako Caro Fly. Jestem fotografką kobiet, fototerapeutką, energoterapeutką oraz prowadzącą warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Jestem zafascynowana życiem, doświadczaniem i uczeniem się nowych rzeczy. Każda z nas przyszła na ten świat z pięknymi darami do odkrycia.

Dla mnie nie ma nic piękniejszego niż poznawanie siebie. Wiele lat temu wspaniałe kobiety swoją opowieścią podarowały mi iskrę, która rozpaliła mój wewnętrzny ogień. Dziś moim marzeniem jest inspirowanie kobiet do odkrywania swojego potencjału.

Jest magia, której nie umiem się oprzeć, gdy patrzę kobiecie głęboko w oczy przez duszę aparatu fotograficznego. Dla mnie to najprostsza droga do jej serca. Od lat tworzę sesje dla szczególnych kobiet i daję im nie tylko pamiątkę na całe życie, ale również cudowne doświadczenie.

Wielokrotnie słyszałam od nich, że dostrzegłam ich duszę, że czule towarzyszyłam im w podróży do siebie, że czuły się dopieszczone uwagą i szczęśliwe, że podarowały sobie tyle radości. Mówiły o tym, że odkryły siebie w połączeniu z własną kobiecością, że uzdrowiły relację ze sobą i że dostrzegły swój blask.

Chciałabyś obdarować siebie i uruchomić w sobie proces obfitości życia?

Zapisz się na rozmowę i dowiedz się więcej!

Scroll to Top