fbpx
Odkryj Piękno Powiatu Chrzanowskiego:

Unikatowy Kalendarz 2024

Zapraszam Cię do świata najpiękniejszych zakamarków Powiatu Chrzanowskiego! Oto mój autorski kalendarz, stworzony z miłości do fotografii krajobrazowej oraz niezwykłych ujęć z drona. Mam nadzieję, że ten kalendarz przeniesie Cię w podróż przez nieodkryte piękno naszej okolicy.

Zamów Teraz i Zanurz Się w Urokach Lokalnej Przyrody!

Jak tu pięknie!

Każdego dnia zachwyć się naszą Lokalną Ojczyzną.

Ten kalendarz to nie tylko sposób na uporządkowanie czasu, ale również prawdziwa uczta dla zmysłów. Idealny dla miłośników fotografii i tych, którzy pragną codziennie czerpać radość z piękna otaczającego świata. To także doskonała propozycja dla bliskich, którzy cenią niepowtarzalność lokalnych krajobrazów. Dzięki temu kalendarzowi będą mogli codziennie podziwiać ujęcia, które oddają niezwykłe piękno naszego regionu. Spraw im radość, wprowadzając do ich codziennego życia wyjątkową atmosferę naszego malowniczego regionu.

Najwyższa jakość!

Trwałość przez cały rok.

Czy to święta, urodziny, czy po prostu chęć sprawienia komuś wyjątkowej niespodzianki – ten kalendarz to zawsze trafiony pomysł. Każdy egzemplarz został starannie wydrukowany na satynowym i półmatowym papierze o gramaturze 200g/m2. Kartki subtelnie odbijają światło, ale są również delikatnie śliskie i gładkie by stały się odporne na odciski palców. To wszystko by zapewnić trwałość i piękno przez cały rok.

Wygodny format!

Udekoruj wnętrze i zaznacz ważne chwile.

Fotokalendarz zawiera 13 stron – okładkę i 12 miesięcy. Wszystkie karty połączone są ze sobą za pomocą sprężyny z zawieszką. Dostępny jest w w formatacie A3+ poziom (45x32cm).

Zamów

Unikatowy Kalendarz Powiatu Chrzanowskiego 2024

Ograniczona ilość egzemplarzy sprawia, że mój kalendarz staje się prawdziwym unikatem. Nie czekaj zatem – zdecyduj się już teraz na zakup i ciesz się z każdego miesiąca, odkrywając razem ze mną piękno Powiatu Chrzanowskiego.

Scroll to Top