fbpx
logo_femintu_power

Terapeutyczna moc doświadczenia kobiecości przez zdjęcia

POCZUJ SIĘ PIĘKNA, SILNA I KOBIECA

bogini rysunek ilustracja

Wspieram kobiety w drodze po ich marzenia.
Wydobywam z nich esencję kobiecości, co przywraca im żeńską energię, moc do działania i bycia szczęśliwą.
Przypominam im jak są piękne, wrażliwe i niesamowite.
Dzięki temu zapominają o swoich niedoskonałościach i cieszą się odkrywaniem siebie prawdziwej.

podpis caro fly autograf

Czym jest sesja kobieca W POSZUKIWANIU BOGINI?

Odtwórz wideo

Sesja kobieca W POSZUKIWANIU BOGINI to wyjątkowe doświadczenie posiadające terapeutyczną moc wewnętrznej transformacji kobiety.

Jestem dla Ciebie z moim doświadczeniem, wrażliwością, sercem i kobiecą energią, aby dać Ci uwagę i zajrzeć do Twojej duszy. Jestem, aby usłyszeć Twoje potrzeby. Jestem, aby pokazać Ci coś o czym nie wiesz lub dawno o tym zapomniałaś.

Jedyne co musisz zrobić to odważyć się marzyć, zrobić pierwszy krok TYLKO DLA SIEBIE i zarezerwować swoją sesję.

To DOŚWIADCZENIE jest dla Ciebie, gdy borykasz się z:

Jak wygląda doznanie W POSZUKIWANIU BOGINI?

Krok 1

Po opłaceniu usługi umówimy się na rozmowę konsultacyjną. Chcę Cię lepiej poznać. Możemy wypić razem kawę lub pogadać on-line. Dostaniesz ode mnie zestaw pytań, które pozwolą mi lepiej zrozumieć czym dla Ciebie jest ta sesja i czego ode mnie oczekujesz. Możesz również pokazać mi zdjęcia, które bardzo Cię inspirują i o jakich marzysz dla siebie. Poproszę Cię o wysłanie prostego zdjęcia bez makijażu i ze spiętymi włosami, aby moja specjalistka od wizażu mogła dobrać idealny look dla Ciebie. Umówimy się również na konsultację stylizacyjną i dobierzemy wszystkie elementy korzystając z Twoich i moich zasobów.

Krok 2

Dzień sesji to Twój czas. Celebruj chwilę. Nigdzie się nie spiesz. Spotykamy się o umówionej godzinie, pijemy cudowną kawę lub aromatyczną herbatę, jemy pyszne ciasto, rozmawiamy o kobiecych sprawach, słuchamy dobrej muzyki. Wszystko byś czuła się zrelaksowana, zaopiekowana i spokojna. W trakcie sesji prowadzę Cię krok po kroku, odkrywam tajniki pięknej ekspozycji ciała, szukam cudownych emocji i prawdy w Twoich oczach. Kobiety są zawsze poruszone i zadziwione, jak wyglądają moimi oczyma, tak jak ja je widzę. Odkrywają wtedy siebie na nowo.

Krok 3

Po sesji pora chwilę odpocząć przy dobrej herbacie, przebrać się w coś wygodnego i przejrzeć efekty. Siadamy do mojego komputera, a Ty wybierasz najpiękniejsze kadry według wybranego pakietu. Jeśli zdecydujesz się wybrać więcej w każdej chwili możemy poszerzyć pakiet. Od Ciebie zależy ile zdjęć pragniesz dla siebie. Ja jestem cały czas obok i jeśli będziesz miała dylemat lub chciała zaczerpnąć mojej opinii to służę wsparciem i pomocą. Pamiętaj, że są to surowe pliki, którym nadam w procesie postprodukcji niepowtarzalny klimat i artystyczny smak, a drobne moim zdaniem niedoskonałości, poddam retuszowi.

Co ode mnie otrzymasz?

Efektem sesji są kobiece portrety wybrane przez Ciebie przy moim wsparciu i pomocy. Poddane są one mojej autorskiej obróbce i retuszowi. Otrzymujesz je w formie cyfrowej i drukowanej w doskonałej jakości.

Zdjęcia otrzymasz w formacie elektronicznym .jpg, w formie do wydruku, czyli duże oraz zmniejszone – do publikacji w Internecie (np. na Facebooku).

Fotografie zapakuję dla Ciebie w ekskluzywne opakowanie, przygotowuję z sercem i dostarczę wydrukowane na wysokiej jakości papierze. Będą one niezwykłym wspomnieniem i doświadczeniem podróży w głąb siebie, w poszukiwaniu własnej kobiecości.

W zależności od wyboru lub na Twoje życzenie mogę przygotować dla Ciebie również przepiękne dodatki – duże wydruki, fotoobrazy, fotoalbumy z grubymi kartami, czy tripleksy. Wszystkie dodatki drukuję w profesjonalnym laboratorium fotograficznym, dlatego są najwyższej jakości. Daje to możliwość zachowania wszystkich detali i pełnej gamy kolorystycznej.

Co jeszcze powinnam wiedzieć?

Sesja kobieca może mieć charakter SESJI PORTRETOWEJ, SESJI GLAMOUR, SESJI BUDUAROWEJ (zmysłowa sesja w bieliźnie), AKTU (sesja nago), SESJI CIĄŻOWEJ lub SESJI WIZERUNKOWEJ/BIZNESOWEJ.

Możesz wybrać czy chcesz zdjęcia plenerowe, w studio, a może u Ciebie w domu lub w innym stylowym pomieszczeniu, do którego masz dostęp. Stylizacje tworzymy wspólnie na bazie ubrań i dodatków, które do mnie przyniesiesz i które posiadam w swoich zasobach. Dobieramy wszystko tak byś czuła się atrakcyjnie, ale również świetnie prezentowała się na zdjęciach. Przykładam ogromną wagę do tego, byś na sesji czuła się bezpieczna i zaopiekowana.

Dla mnie każda kobieta jest fotogeniczna i każda może mieć zdjęcie, jak z okładki magazynu. Każda zasługuje na taki czas tylko dla siebie!

DZIEŃ PRZEKAZANIA PORTRETÓW

Dzień prezentacji efektów Twojego doświadczenia jest wyjątkowy. Spotkamy się na przekazanie zdjęć, co zawsze jest dla mnie cudowną chwilą. Mogę zobaczyć Twoją reakcję, gdy oglądasz wydrukowane zdjęcia. Kiedy widzisz je po raz pierwszy. Kobiety często są wtedy bardzo wzruszone i nie raz leją się łzy szczęścia.

 

Czy mogę kupić W POSZUKIWANIU BOGINI w prezencie?

Oczywiście! Istnieje możliwość wykupienia VOUCHERA UPOMINKOWEGO. Voucher to świetny prezent od mężczyzny dla swojej kobiety, od bliskich na urodziny lub jako prezent dla ciężarnej, przyszłej mamy. Można obdarować swoje bliskie kobiety – mamy, siostry, babcie. Można ofiarować im sesję indywidualną lub sfotografować się razem. Voucher można otrzymać w postaci elektronicznej lub w eleganckiej formie wydruku. Ważność vouchera jest ustalana indywidualnie, jednak zazwyczaj nie przekracza 3 miesięcy. W przypadku voucherów prezentowych konieczne jest dokonanie wpłaty pełnej kwoty przed wysłaniem vouchera.

Możliwe jest również zakupienie VOUCHERA KWOTOWEGO, dzięki czemu nawet kilka osób może obdarować jedną osobę, a ona wykorzysta zebraną kwotę na sesję zdjęciową lub wymarzone dodatki i wydruki.

Potrzebuję więcej informacji. Czy mogę się jakoś skontaktować?

Śmiało! Wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY, a ja w przeciągu 24 godzin skontaktuję się z Tobą i odpowiem na wszystkie pytania.

Mój numer telefonu +48 888-453-629.

Do zobaczenia Bogini! 💛

Wykorzystanie wizerunku

Jako zamawiający wstępnie wyrażasz zgodę na późniejsze wykorzystanie zdjęć w materiałach reklamujących moje usługi. Jeżeli jednak nie chcesz, abym mogła je publikować, bardzo proszę o przesłanie do mnie tej informacji drogą mailową. Jeśli zechcesz, możesz wyrazić zgodę na publikację tylko wybranych przez siebie zdjęć.

Przewiń do góry