fbpx

NOWOCZESNA I SKUTECZNA

STRONA INTERNETOWA

i nie tylko!

POZYSKAJ KLIENTÓW I ZAPREZENTUJ SWÓJ BIZNES

Cześć!

Nazywam się Karolina Mucha, a w social mediach znajdziesz mnie jako Caro Fly. Od wielu lat zajmuję się zmienianiem kobiecych marzeń na piękne, autentyczne marki osobiste.

Jestem wsparciem dla osób, które potrzebują rozwijać swoją markę z kimś kto słucha, czuje, wspiera i dmucha w żagle.

Uwielbiam słuchać kobiecych marzeń i pomagać klarować z tych opowieści realne wizje, formy i plany. Splatam z tych kolorowych nitek miękkie chusty, które czule otulają działalności moich klientek i pozwalają im rozkwitnąć pokazując siebie, swoje wartości, osobowość i charakter.

Kobiety uwielbiają opowiadać o tym, jakie emocje płyną za tym, czym się dzielą ze światem, ale często nie mają pojęcia, jak przełożyć te słowa na coś tak materialnego, jak strona internetowa. Nie wiedzą co jest im potrzebne oraz jak mogą pokazać siebie prawdziwą.

Jestem właśnie po to, by wspierać je w tych decyzjach, dawać możliwości, tworzyć kreacje, proponować rozwiązania, podpowiadać i dawać wskazówki – prowadzić na wielu płaszczyznach, zarówno tych technicznych, jak i biznesowych, sprzedażowych, mindsetowych oraz zwyczajnie estetycznych.

U mnie dostaną odpowiedzi na wszystkie pytania. Kompleksowo zaopiekuję się każdą klientką od pierwszej wspólnej herbatki, podczas której opowie mi co kreuje dla świata. Jestem również na długo po tym, jak skończymy to czego potrzebuje – STRONĘ INTERNETOWĄ, SESJĘ WIZERUNKOWĄ, SESJĘ PRODUKTOWĄ, EVENT OTWARCIA i wiele, wiele innych.

Dla mnie to bardzo istotne by strona były nie tylko wizytówką marki osobistej/firmy, ale też odzwierciedlała czucie, wartości, marzenia, cele oraz to kim jest osoba, która za nią stoi.

CO MOGĘ CI ZAOFEROWAĆ?

DLACZEGO JA?

KOMPLEKSOWOŚĆ

Działam kompleksowo więc możesz mi zlecić stworzenie samej strony internetowej, albo uzyskać spójny wizerunek firmy zlecając mi stworzenie idealnie dopasowanej grafiki, profesjonalnych zdjęć Twojej osoby, teamu, produktów, wnętrz, czy fotorelacji z otwarcia lub eventów firmowych. Jeśli zechcesz w Twoim imieniu zakupię domenę, przygotuję serwer i podpowiemy Ci jakie skuteczne treści przygotować na stronę.

DBAŁOŚĆ O KLIENTA

Jestem dla ciebie, aby służyć ci wiedzą i przejmować jak największą ilość zadań. Zależy mi na twoim sukcesie i opiekuję się twoją stroną również po jej oddaniu w twoje ręce.

ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIA

Na bieżąco śledzę trendy wizualne oraz najciekawsze metody nawigacji. Podpowiem ci jakie rozwiązania sprawdzą się dla twojego biznesu oraz co jeszcze możesz zrobić, aby skutecznie dotrzeć do klientów.

PO CO TO WSZYSTKO?

Strona internetowa ułatwia dotarcie do potencjalnego klienta i kontakt z nim. Wpływa na postrzeganie twojej firmy, jej prestiż i wiarygodność. Umożliwia profesjonalną i atrakcyjną prezentację produktów i usług. Pomaga w budowaniu świadomości marki oraz pozycji firmy na rynku. Pozwala szybko reagować na zmiany, dodawać i edytować treści, uaktualniać promocje oraz informować o nowościach.

Od lat wspieram i współpracuję z kobietami, które tworzą swoje marki osobiste. Kreując dla nich, zbudowałam bliskie relacje pełne zaufania. Przede wszystkim rozumiem język, którym do mnie mówią. Widzę, w jaki sposób chcą budować swoje marki w oparciu o autentyczność, emocje i harmonię wszystkich elementów. Niektóre z nich regularnie przychodzą do mnie na sesje wizerunkowe, które jak żadne inne, wspierają ich działania w social mediach oraz cały marketing.

Polecam zupełnie nietuzinkowe podejście do zdjęć wizerunkowych. Stworzyłam proces transformacyjny, który stosuję przed kobiecymi sesjami zdjęciowymi. Te same narzędzia stosuję przed zdjęciami służącymi do rozwoju twojej marki, dzięki czemu zbudujesz intymną, bliską i pełną zaufania relację ze swoimi klientami. Poznają cię od twojej najpiękniejszej, autentycznej strony! Te zdjęcia działają jak magnes i pozwalają budować świetne zasięgi w social mediach.

Zapraszam cię na spotkanie ze mną – na żywo lub online. To będzie okazja, abyś zapytała o wszystko co cię trapi i poczuła czy rezonujemy tą samą energią.

MOJE PRZYKŁADOWE REALIZACJE STRON INTERNETOWYCH

ILE MUSISZ ZAINWESTOWAĆ?

OD 3500 ZŁ

OFERTA CENOWA

WARTOŚĆ USŁUGI:

Konsultacja koncepcyjna / WARTOŚĆ: 200 zł

Pomoc w zakupie domen z certyfikatem SSL oraz serwera / WARTOŚĆ: 100 zł

Założenie i podpięcie firmowych maili / WARTOŚĆ: 100 zł

Stworzenie projektu strony internetowej według wytycznych klienta: kolorystyka, styl, układ, treści / WARTOŚĆ: 1200 zł

Dopasowanie grafiki i zdjęć pod stronę / WARTOŚĆ: 300 zł

Stworzenie galerii realizacyjnej / WARTOŚĆ: 200 zł

Założenie bloga lub aktualności / WARTOŚĆ: 500 zł

Stworzenie aktywnego formularza kontaktowego / WARTOŚĆ: 200 zł

Podpięcie linków do mediów społecznościowych / WARTOŚĆ: 100 zł

Pomoc w przygotowaniu polityki prywatności - klauzuli informacyjnej na stronie / WARTOŚĆ: 300 zł

Weryfikacja treści strony zgodnych z SEO / WARTOŚĆ: 300 zł

Szkolenie z wprowadzania nowych treści (również zdalnie) / WARTOŚĆ: 300 zł

Optymalizacja strony oraz jej zabezpieczenie / WARTOŚĆ: 400 zł

Podpięcie statystyk strony pod Google Analytics / WARTOŚĆ: 100 zł

Pomoc techniczna przez pierwszy rok / WARTOŚĆ: 300 zł

Bieżąca aktualizacja CMS przez pierwszy rok / WARTOŚĆ: 300 zł

Tworzenie kopii bezpieczeństwa przez pierwszy rok / WARTOŚĆ: 100 zł

WARTOŚĆ USŁUGI: 5000 zł.

MOJA CENA DLA CIEBIE:  3500 zł.

CO MYŚLĄ O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ MOJE KLIENTKI?

SPÓJNA I AUTENTYCZNA MARKA? WARUNEK - ŚWIETNE ZDJĘCIA!

AUTENTYCZNA SESJA WIZERUNKOWA FEMINTU

POTRZEBUJESZ DOBREJ STRONY INTERNETOWEJ?

Nie znasz się na tym i nie wiesz jak zacząć?

ŚWIETNIE TRAFIŁAŚ!

Dodatkowo możliwość stworzenia: sklepu internetowego, utworzenia profilu w Google Maps, wykonania sesji reklamowych (wizerunkowych, produktowych, wnętrz czy z eventów firmowych np. otwarcia lokalu, wdrożenie social mediów, przygotowanie elementów identyfikacji wizualnej np. logotypu oraz materiałów reklamowych np. wizytówek, ulotek, banerów, rollapów itp.

Od czego zacząć?

  • zakup domeny – inaczej adresu twojej strony internetowej. Jeśli nie masz domeny i potrzebujesz pomocy w jej zakupie, jestem do twojej dyspozycji. Podpowiem również jaką domenę najlepiej kupić. Z jej posiadaniem wiąże się również możliwość utworzenia profesjonalnej poczty i współgrającego z adresem firmowego emaila.
  • zakup serwera – inaczej miejsca na twoją stronę internetową. Jeśli takiego nie posiadasz i zastanawiasz się nad zakupem, proponuję skorzystanie z mojego serwera. To jedna z najtańszych ofert na rynku, gdyż inwestujesz tylko 350 złotych rocznie, a w ramach usługi masz pomoc techniczną, oraz certyfikat SSL, który chroni transakcje i zabezpiecza przesyłane przez pocztę i stronę www informacje, takie jak hasła, loginy, dane osobowe. Jest to niezbędne, aby twoja strona była odpowiednio pozycjonowana przez Google. Dzięki temu, że strona i serwer jest od jednego dostawcy, jestem w stanie szybko reagować na to co dzieje się ze stroną w trakcie jej użytkowania – ataki hakerskie, tymczasowe nie działanie itp.
  • zebranie materiałów na stronę – po ustaleniu czego potrzebujesz oraz stworzeniu przybliżonej koncepcji strony, będę prosiła o przesłanie materiałów tj. zdjęcia, grafiki, treści. Jeśli czegoś ci brakuje, zawsze możesz skorzystać z mojej pomocy.

 

POTRZEBUJESZ NOWOCZESNEJ STRONY INTERNETOWEJ?

Potrzebujesz pomocy na wielu etapach?

Mam odpowiedzi na twoje wątpliwości!

Scroll to Top