fbpx

FOTOGRAFIA PORTRETOWA

BOSKA NESTORKA

KOBIECA MAGIA NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY

O kobietach, które błyszczą swoim wewnętrznym blaskiem.

Udowodnię Ci, że jesteś piękna, niezależnie od wieku.

Podaruj sobie lub ukochanej kobiecie tą wspaniałą podróż.

pani fotograf

Od kiedy fotografuję, moim najukochańszym tematem są kobiety.

Każda kobieta marzy o profesjonalnych zdjęciach. Niezależnie od wieku, gabarytów i momentu życia. Ta sesja jest idealnym sposobem, aby poczuć się kobieco i pięknie oraz dostrzec swoją własną atrakcyjność.

Ta sesja jest również najpiękniejszym prezentem dla ukochanej kobiety i możliwością zachowania na zawsze jej uroku, charakteru i magii istnienia.

podpis caro fly autograf

CZAS BIEGNIE TAK SZYBKO, A MY CIĄGLE COŚ ODKŁADAMY NA PÓŹNIEJ...

Jest magia, której nie umiem się oprzeć, gdy patrzę kobiecie głęboko w oczy przez duszę aparatu fotograficznego. Dla mnie to najprostsza droga do jej serca.

Od lat tworzę sesje dla szczególnych kobiet i daję im nie tylko pamiątkę na całe życie, ale również cudowne doświadczenie.

To DOŚWIADCZENIE jest dla Ciebie, gdy borykasz się z:

LUB

Przykładam ogromną wagę do tego, by fotografowana kobieta na sesji czuła się bezpieczna i zaopiekowana.

Dla mnie każda kobieta jest fotogeniczna i każda może mieć zdjęcie jak z okładki magazynu. Każda zasługuje na taki czas tylko dla siebie!

Jak wygląda doznanie W POSZUKIWANIU BOGINI?

piękna kobiet

Krok 1

Po opłaceniu usługi umówimy się na rozmowę konsultacyjną. Chcę jak najlepiej poznać Twoje potrzeby. Możemy wypić razem kawę lub pogadać on-line. Dostaniesz ode mnie zestaw pytań, które pozwolą mi lepiej zrozumieć czym dla Ciebie jest ta sesja i czego ode mnie oczekujesz. Możesz również pokazać mi zdjęcia, które bardzo Cię inspirują. Umówimy się również na konsultację stylizacyjną i dobierzemy wszystkie elementy korzystając z Twoich i moich zasobów.

Krok 2

Dzień sesji to czas celebracji. Spotykamy się o umówionej godzinie, pijemy cudowną kawę lub aromatyczną herbatę, jemy pyszne ciasto, rozmawiamy o kobiecych sprawach, słuchamy dobrej muzyki. To daje poczucie zaopiekowania i rozluźnia przed zdjęciami. W trakcie sesji prowadzę krok po kroku, odkrywam tajniki pięknej ekspozycji ciała, szukam cudownych emocji i prawdy w oczach. Kobiety są zawsze poruszone i zadziwione, jak wyglądają moimi oczyma, tak jak ja je widzę. Odkrywają wtedy siebie na nowo.

Krok 3

Po sesji pora chwilę odpocząć przy dobrej herbacie, przebrać się w coś wygodnego i przejrzeć efekty. Siadamy do mojego komputera, a Ty wybierasz najpiękniejsze kadry według wybranego pakietu. Jeśli zdecydujesz się wybrać więcej w każdej chwili możemy poszerzyć pakiet. Od Ciebie zależy ile zdjęć pragniesz. Ja jestem cały czas obok i jeśli będziesz miała dylemat lub chciała zaczerpnąć mojej opinii to służę wsparciem i pomocą. Pamiętaj, że są to surowe pliki, którym nadam w procesie postprodukcji niepowtarzalny klimat i artystyczny smak, a drobne moim zdaniem niedoskonałości, poddam retuszowi.

Co ode mnie otrzymasz?

zdjęcia

Efektem sesji są kobiece portrety wybrane przez Ciebie przy moim wsparciu i pomocy. Poddane są one mojej autorskiej obróbce i retuszowi. Otrzymujesz je w formie cyfrowej i drukowanej w doskonałej jakości.

Zdjęcia otrzymasz w formacie elektronicznym .jpg, w formie do wydruku, czyli duże oraz zmniejszone – do publikacji w Internecie (np. na Facebooku).

Fotografie zapakuję dla Ciebie w ekskluzywne opakowanie, przygotowuję z sercem i dostarczę wydrukowane na wysokiej jakości papierze. Będą one niezwykłym wspomnieniem i doświadczeniem podróży w głąb siebie, w poszukiwaniu własnej kobiecości.

W zależności od wyboru lub na Twoje życzenie mogę przygotować dla Ciebie również przepiękne dodatki – duże wydruki, fotoobrazy, fotoalbumy z grubymi kartami, czy tripleksy. Wszystkie dodatki drukuję w profesjonalnym laboratorium fotograficznym, dlatego są najwyższej jakości. Daje to możliwość zachowania wszystkich detali i pełnej gamy kolorystycznej.

DZIEŃ PRZEKAZANIA PORTRETÓW

Dzień prezentacji efektów Twojego doświadczenia jest wyjątkowy. Spotkamy się na przekazanie zdjęć, co zawsze jest dla mnie cudowną chwilą. Mogę zobaczyć Twoją reakcję, gdy oglądasz wydrukowane zdjęcia. Kiedy widzisz je po raz pierwszy. Kobiety często są wtedy bardzo wzruszone i nie raz leją się łzy szczęścia.

 

MOJE OSOBISTE STUDIUM PRZYPADKU

Opowiem Ci coś wyjątkowego z mojego życia…
Już wcześniej fotografowałam kobiety w kwiecie wieku, ale pewnego dnia poczułam, że niewielu fotografów zajmuje się uwiecznianiem starszych kobiet – naszych ukochanych babć, prababć albo mam. Nestorki rodu to szczególne kobiety, które oddały nam całe swoje serce opiekując się nami przez całe życie. Teraz marzą tylko o tym by nie być zapomniane. Chcą być blisko nas i móc nadal cieszyć się każdą chwilą życia.

W moim przypadku taką nestorką jest moja babcia Helenka. Oznajmiłam jej, że w najbliższy weekend wpadam do niej i robimy sesję zdjęciową. Zaśmiała się i chyba myślała, że po prostu zrobię jej kilka zdjęć telefonem. Jakież było jej zdziwienie, wzruszenie i zachwyt, gdy podeszłam do niej, jak do każdej, pięknej kobiety przed moim obiektywem. Dałam jej całą uwagę, uczesałam, podmalowałam, zrobiłyśmy konsultację stylizacyjną i zaczęłyśmy zabawę. Było niesamowicie! Moja babcia była zachwycona tą całą atencją i niesamowitym doświadczeniem, jakiego nigdy w życiu nie dane jej było doświadczyć. Błyszczała jak gwiazda! Na co dzień spędza czas w domu ubrana w podomkę, czekając na odwiedziny kogoś z rodziny. Tego dnia mając – uwaga – 92 lata! przeżyła swój pierwszy raz doświadczając profesjonalnej sesji zdjęciowej.

I wiesz co? Polecam każdemu taki prezent dla swojej nestorki! W najbardziej wyjątkowy sposób możesz okazać jej swoją miłość i uwagę, a oprócz tego mieć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę.

piekna babcia
prezent dla babci
prezent dla babci
dzień babci
co dla babci

Pakiety sesji kobiecych

Jeśli czujesz, że to co pragnę Ci podarować ma wartość, jednak jesteś w takim momencie życia, że nie jesteś w stanie zainwestować całości od razu, napisz do mnie. Zaproponuję Ci możliwość rozłożenia płatności na raty, dostosowaną do Twoich możliwości.

Pakiet standard

 • konsultacja potrzeb i preferencji /wartość: 200 zł
 • konsultacja stylizacyjna / wartość: 200 zł
 • przygotowanie projektu sesji / wartość: 200 zł
 • konsultacja ds. wizażu / wartość: 100 zł
 • makijaż fotograficzny / wartość: 250 zł
 • stylizacja włosów / wartość: 250 zł
 • sesja zdjęciowa (2 h) / wartość: 800 zł
 • 2 zmiany stroju
 • konsultacja wyboru zdjęć
 • autorska obróbka zdjęć oraz retusz
 • prezentacja efektów sesji
 • 10 portretów 15×21 / wartość: 1000 zł
 • ekskluzywne opakowanie na zdjęcia / wartość 200 zł

WARTOŚĆ: 3200 zł

CENA DLA CIEBIE: 1200 zł

Pakiet V.I.P

 • konsultacja potrzeb i preferencji /wartość: 200 zł
 • konsultacja stylizacyjna / wartość: 200 zł
 • przygotowanie projektu sesji / wartość: 200 zł
 • konsultacja ds. wizażu / wartość: 100 zł
 • makijaż fotograficzny / wartość: 250 zł
 • stylizacja włosów / wartość: 250 zł
 • sesja zdjęciowa (3 h) / wartość: 1000 zł
 • 3 zmiany stroju
 • konsultacja wyboru zdjęć
 • autorska obróbka zdjęć oraz retusz
 • prezentacja efektów sesji
 • 15 portretów 15×21 / wartość: 1500 zł
 • ekskluzywne opakowanie na zdjęcia / wartość 200 zł
 • obraz na płótnie 30x40cm / wartość 200 zł

WARTOŚĆ: 4100 zł

CENA DLA CIEBIE: 2000 zł

DODATKOWE

Do każdego pakiety można dokupić dodatki: duże wydruki, fotoalbumy z grubymi kartami, fotoobrazy. Wszystkie dodatki drukuję w profesjonalnym laboratorium fotograficznym dlatego są najwyższej jakości. Daje to możliwość zachowania wszystkich detali i pełnej gamy kolorystycznej.

DODATKOWO PŁATNE:

 • dodatkowe zdjęcia – 100 zł/zdjęcie
 • dopłata za udział drugiej osoby w sesji +50%
prezent dla babci

Czy mogę kupić W POSZUKIWANIU BOGINI w prezencie?

Oczywiście! Istnieje możliwość wykupienia VOUCHERA UPOMINKOWEGO. Voucher to świetny prezent dla  wyjątkowej kobiety. Można ofiarować jej sesję indywidualną lub sfotografować się razem. Voucher można otrzymać w postaci elektronicznej lub w eleganckiej formie wydruku. Ważność vouchera jest ustalana indywidualnie, jednak zazwyczaj nie przekracza 6 miesięcy.

Możliwe jest również zakupienie VOUCHERA KWOTOWEGO, dzięki czemu nawet kilka osób może obdarować jedną osobę, a ona wykorzysta zebraną kwotę na sesję zdjęciową lub wymarzone dodatki i wydruki.

Czego DOŚWIADCZYŁY inne kobiety?

Boginie w drodze do siebie

“Dziękuję za wspaniałą atmosferę, podejście, serce i piękne słowa. Dziękuję za przypomnienie, że jestem piękną kobietą.”

polecany fotograf
Basia G.

“Wydobyłaś ze mnie to co najpiękniejsze – esencję kobiecości. Twoja intuicja, rady, cierpliwość i radość ze wspólnej pracy sprawiły, że po raz pierwszy poczułam się swobodnie. Ta sesja miała też dla mnie działanie terapeutyczne – pozwoliła odkryć nieznane mi dotąd oblicze mojej kobiecości, inne oblicze mnie samej. Otworzyłam się na siebie i wreszcie przestałam dostrzegać tylko niedoskonałości! Czuję się wreszcie piękna, silna, ale i wrażliwa!”

polecany fotograf
Agnieszka G.

“Bardzo dziękuję za to, że mogłam uwierzyć w siłę swojej kobiecości i odkryć swoje drugie JA, często tak skrzętnie ukrywane przed światem. Może jeszcze kiedyś będę mieć okazję poczuć się znów, jak księżniczka…”

polecany fotograf
Natalia J.

Jak ZAREZERWOWAĆ SESJĘ i dokonać płatności?

Wybierz przycisk KUPUJĘ poniżej. Zostaniesz przeniesiona na stronę sklepu, gdzie będziesz mogła dokonać płatności. Zaraz po zaksięgowaniu środków na koncie skontaktuję się z Tobą – według preferowanej formy kontaktu – telefonicznie, mailowo lub na Facebooku. Umówimy wtedy termin konsultacji oraz sesji zdjęciowej.

Potrzebuję więcej informacji. Czy mogę się jakoś skontaktować?

Śmiało! Wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY, a ja w przeciągu 24 godzin skontaktuję się z Tobą i odpowiem na wszystkie pytania.

Mój numer telefonu +48 888-453-629.

Do zobaczenia Bogini! 💛

Wykorzystanie wizerunku

Jako zamawiający wstępnie wyrażasz zgodę na późniejsze wykorzystanie zdjęć w materiałach reklamujących moje usługi. Jeżeli jednak nie chcesz, abym mogła je publikować, bardzo proszę o przesłanie do mnie tej informacji drogą mailową. Jeśli zechcesz, możesz wyrazić zgodę na publikację tylko wybranych przez siebie zdjęć.

Scroll to Top